İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CD-WRITER ne önerirsiniz...

A

Anonymous

Misafir
yakın zamanda cd-writer alıcam... ama ne marka olucağı konusunda kararsısım... ben audio cd yakıcam genelde... onun için ileride bir soun çıkarmaması gerekir... benim düşüncem yamaha... sizin öneriniz ne olur...

L

levis501

Misafir
ben plextor derim yamaha da çok iyi markadır onuda tavsiye ederim.

H

Hosthaber.com

Misafir
Plextor ve Yamaha iyi markadir fakat ben Liteonit kullaniyorum ve herhangi bir sorun yasamadim. O markalar pek önemli degil bence, CD kalitesi iyi olmali her CD her yerde calismaz ona dikkat etmelisin.

A

Anonymous

Misafir
bana bir arkadaşım daha plextor önermişti... bakalım ya yamaha yada plextor alıcam... cd kaliteside gerçekten önemli... arkadaşın dediği gibi her cd çalışmıyor...

H

Hosthaber.com

Misafir
Illa marka diyorsan Plextor al, Yamaha da kaliteli ama sanirim daha pahali.

A

Anonymous

Misafir
:idea: ey genclik o dediginiz sey de en önemlisi detail olarak=cache ve burn-proff özellikleri.
yani ... yazarken veya cekerken bilgiyi yetistirmek ve kopmamasini saglamak. en iyisi > mitsumiCR485CTE < modeli. 8 MB cache var.

KKM_THEMASTER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla kim ne derse desin plextor'un eline kimse su dökemez ama benim tercihim samsungdan yana tatoo diye bir model cıkardı Cd'ye sekilli yazabiliyor alet weya kalan kısma sekil cıkarabiliyor adı usyunde tatooooooooo :twisted:

X

xyZt

Misafir
valla arkadasLar pLextor en iyisi ona kimsenin Lafi yok ama plextor un SCSI lisi gercek kalitesini gosterir 3 senedir plextor kullaniyorum daha TIK demedi ama benim ki SCSI lisi onlarda pahalli bence su anda en uygunu LG ( Gold Star ) bir bilgisayarci olarak tavsiye ederim LG yi eger paran varsa 48x16x48 AL bence kolay gele bu arada elinde dusuk 4,3 gibi HDD si olan varsa ve satmayi dusunen varsa [email protected] a mail arsin pLs

X

xyZt

Misafir
hosthaber.com dedigin bildigin gibi diiL yamaha plextor den daha ucuz ve plextor un eline su bile dokemez :) yaw hosthaber.com MANAR :) heryerde karsima cikma :)

X

xyZt

Misafir
PLEXTOR PX-W4012TA_SW PLEXTOR Internal EIDE CD-REWRITER 40X12X40 141 $ + KDV

YAMAHA CRWF1_VK Internal 44x24x44 EIDE BOX CD-REWRITER Hız + Performans = Yamaha 157 $ + KDV

B

beastII

Misafir
hmmm. birincisi disc2t@ sadece yamaha da var, mitsumi'de degil. ikincisi ikiside cok iyi recorder ikisinide tavsiye ederim. ücüncüsü hemen hemen her brennerde simdi 8 mb cache var, ama burn-proof, justLink gibi seyler dolayisiyla cache artik o kadar önemli bir rol oynamiyor.

hem audio cd yapacaksan......

:!: :!: :!: TEAC :!: :!: :!:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5