İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek adrese ulaşmazsa?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet arkadaşlar çek adrese ulaşmazsa ne oluyor. Gidip postahaneden alıyoruz sanırım ama ne zaman geleceğinide tam bilemeyiz herhalde. 10-15 gün deniyor ama...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler cek yolda kayboldu diyelim kim oduycek ceki alirken imza atiyormusunuz yada ozel posta ilemi geliyor kişiye ozel mi geliyor bunlari kimse anlatmiyor ?

S

soundmaster

Misafir
wala ben 5 sene önce bi çek almıştım o zaman posta kutusuna gelmişti :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
telefon faturasi gibi gelir.daha önce yabancı çek görmeyen fatura sanır. öyle plastik saydam kısımlı zarflarda olur.

genelde bankadan ooo bunun masrafı çok diye gönderilirsiniz sakın oyuna gelmeyin veznedar kendine çok formalite iş çıkacağı için almak istemez. blöf yapın o zaman ben bi müdüre sorayım tarzında.
Yapı kredi ya da akbank tercih edin. HSBC amerikan bankası bunda ucuza bozarlar diye gitmeyin öyle bişey yok.

CJ, clickxchange ve goto'dan güzel paralar almıştık zamanında. hey gidi günler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5