İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çek bozdurma (banka olayı)

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden akbank kartal şubesinde bir sürü çek bozdurmuştum. hatta deneme amacı ile 2$ bile hiçbir masraf alınmadan bozdurmuştum.

herneyse şimdi epey bir aradan sonra yine çek bıraktım geri döndüler ve 50$ gibi bir komisyondan bahsettiler.

Burdaki diğer mesajlara bakıyorum, arkadaşlardan bu yıl içinde akbankdan 100-200 civarı çeklerini komisyonsuz bozduranlar var. Demek oluyorki akbank hala bu işi komisyonsuz yapıyor, tabi şubeden şubeye değişiyor.

Eskidende böyleydi heryer komisyon alırken yine bazı akbank şubeleri almazdı.

Şimdi sorum şu istanbulda anadolu yakasında komisyonsuz çek bozan akbank varmı ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
50$ yuhh be ne ediyor buu valal akbank ceki bozar eger masraf kesilmişse alıyor yoksa almıyor ve alsa bile 10$ diye bliyorum 3 cekte almadılar..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
cidden bankaya 2$ lık çekmi götürdün.
2$ bile almadılar (tek kuruş gibi). demek istedi heralde. Yoksa 2$ lık çekmi olur yaw :p

Bu arada bankaların her şubesi farklı çalışıyor hatta bazı şubeler bu çeki bozamıyor..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur , bana 0.20 centlik çek gelmişti overtureden :D

bende 10$ masraf 5 dk tahsilat alıyordum akbank tan.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 2$ lık çek. 2.68$ .. clickxchange den. deneme amaçlı almıştım. tabi yanında 160 ve 130 luk iki çek daha göndermiştim.

arkadaşlar bu işde en güzeli moneybookers. burayla çalışan affiliate system ler varsa kaçırmayın. adamlar direk bankaya meblağ ne olursa olsun 1.8€ masrafla transfer yapıyor.

paypal resmen soyguncu. bu arada hala kimseden banka ismi ve şube çıkmadı ???

G

Gencadam

Misafir
Garanti Bankası'nı deneyin bir de arkadaşlar. Ben İstanbul'da değilim. Sadece 7 YTL masraf alıyorlar. Belk iİstanbul şubelerinde de aynı olabilir.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihfx' Alıntı:
evet 2$ lık çek. 2.68$ .. clickxchange den. deneme amaçlı almıştım. tabi yanında 160 ve 130 luk iki çek daha göndermiştim.

arkadaşlar bu işde en güzeli moneybookers. burayla çalışan affiliate system ler varsa kaçırmayın. adamlar direk bankaya meblağ ne olursa olsun 1.8€ masrafla transfer yapıyor.

paypal resmen soyguncu. bu arada hala kimseden banka ismi ve şube çıkmadı ???

moneybookers direk hesaba geciyor ama bankadan alırken paranı 18$ civari bi kesinti oluyor dusuk meblaglarda tavsiye etmiyorum. garanti bankası vakti zamanında gelen 50 doların 18ni alınca ders olmustu :D

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende çeklerimi herzaman akbank da bozarım ilk 2 ay para almamışlardı 3 ay 10$ komisyon aldılar hesap hareketlerinden baktığımda 10$ komisyonu akbank kendine almış. Şube'ye sordum geçen iki ay komisyon almamıştınız adam dediki yurt dışı bankası alıyor komisyonu ama hesap hareketlerinden bakınca akbank kendine aldığını gösteriyor.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul akbank/bahçekapı şubesi bahçekapı sirkeci de kalıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5