İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek bozdurmada problemler başladı

O

oralish

Misafir
Ben size daha önceki mesajlarda çok ahkam kestim ama,
şimdi kendi çeklerimi bozduramaz oldum!

Napacaz bu masraf olaylarını?
Neden bozmuyor kimse bu gavur çeklerini yahu?

Akbank da dahil oldu 50$ isteyenlere...

Yardım edin delircem... :shock: :shock: :shock:

C

creativeturkiye

Misafir
Allah akıl fikir versin ne diyeyim :roll:
ya arkadaslar kendi dümeninizi çevirmeye bakın.
IMF ülkeyi, bu sponsorlarda webmasterlarımızı esir aldı :?

C

creativeturkiye

Misafir
Allah'tan akıl dilemek ayıp mı?
keşke herkese daha fazlasını verse. sanada banada ahmetede mehme te de..
senin sinirlenmen beni bağlamaz. ben mesajımı yazarım..
50 defa diyorum. kişisel tartışmalara girmeyeceğim diye....
Onun yerine aklınızı kullanın...
Her mesajımda bir mesaj var...otokontrolü sağlarsanız anlarsınız..
Bol sponsorlar...

M

maximp3

Misafir
isinizi gormeyi bilmiyonuz sanirim. 2.61$ bozdurdum akbankta :) masraf alınmadı.... utanmadımda valla :) ... çek çektir. miktarın ne önemi var. başından savmış seni kimse o çeki bozmayan. git şikayet et müdüre filan. ortalığı karıştır biraz. bak nasıl hemen bozuyorlar.

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 26.90$lık çek evde duruyor be vazgeçtim amcam hsbc nin müdürünü tanıyo ona götürdü adam "bunu aracı kuryeler alıyor onlarda 50$ masraf istiyo" demiş. bence gıçlarını kaldıramıyolar üşeniyolar vazgeçtim almayacağım çerçeveletip duvara asacağım amerikadan çek geldi diye herkese göstereceğim

C

crazyboy

Misafir
Arkadaşım akbank wala masraf almıyo en roar dan aldıgın 400$ lık çekimi 1 cent bile masraf olmadan bozdurdum.....tabii 1 ay sürüyor ayrı ama o hemen hemen benim bildiğim tüm bankalarda var...

ayrıca bende çeki ilk götürdüğümde belki paranın 30$ kesilir dediler bende eywallah dedim.... ama bozdurgumuda masraf kesilmemişti......

ben ankarada oturuyorum...
eğer sende ankaradan san git güvenlik caddesi akbank a sana gereklli ilgiyi gösterirler......

ben oradan bugune kadar 39.30$
11.69$
35$
170$
140$
400$
80$ lık 6 çek bozdurdum......

hatta şu sıralar 472$ ımı bekliyorum zuahahhaha...
hadi kalın salıcakla.....

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet bozduruyo ben kocaelide oturuyorum gitmediğim banka kalmadı ben vazgeçtim eğer kocaeliden bozduran varsa banada haber versin iyi günler

S

StupidLover

Misafir
ücretsiz bozdurdum ben.akbanka gitcen döviz hesabı açtırcan.çeki vercen 15-20 gümn sonra gitcen paranı alcan.masrafsız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5