İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çek durdururken düşünün derim :)

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha öncede forumda yazmıştım çeklerimden biri kayboldu ve google amcaya email attım ödemesini durdurun diye.15 gün içinde hesabınıza geri yatırılır dedi 2 ay sonunda henüz bugün Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı yazmış :)

Bazı arkadaşlar çekimi durdurtayım hemen eftye geçerim nasıl olsa diye düşünüyor bence bidaha düşünün derim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
son ayalrda artık cek olayını kaldırcaklar türkiyeden artık eft geçtiği için eft mecburiyeti koyacak sanırım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ConAir' Alıntı:
belki adam cek olrak istiyor olamas mi ?

hayır cek ile gönderilen yerler artık sadece eft olmayan yerlerde eft olan yerde ceke gerek varmı yok ve karışıklık cok oluryor cekte şimdi eft tam olarak geçtiği için cekelr kalkıcak bence..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bencede cek olayı yakın bir zamanda kalkar cunki eft geldi ve biri cek biri eft istediği icin google tarafında baya karışık durumlar yaşanabilir sonuc olarak odemenizi bir kac gun gec alma ihtimali doğar

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim dio cekler kalkcak die cekler duruo ve durucak :D
yurtdışı adsense kullananlara sorun hala cek ile alma paneli duruyor...

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin gene iyimiş ben 3 aydır bekliyom yazan bişey yok hala :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
hayır cek ile gönderilen yerler artık sadece eft olmayan yerlerde eft olan yerde ceke gerek varmı yok ve karışıklık cok oluryor cekte şimdi eft tam olarak geçtiği için cekelr kalkıcak bence..
oyle bir sey yok google da eftnin oldugu yerde cek secenegini kaldirma gibi
isteyen cek isteyen eft alabiliyor sonucta kullanicinin secenegine kalmis

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
daha öncede forumda yazmıştım çeklerimden biri kayboldu ve google amcaya email attım ödemesini durdurun diye.15 gün içinde hesabınıza geri yatırılır dedi 2 ay sonunda henüz bugün Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı yazmış :)

Bazı arkadaşlar çekimi durdurtayım hemen eftye geçerim nasıl olsa diye düşünüyor bence bidaha düşünün derim
Bende çeklerimin iptalini istedim. Bir hafta içinde çeklerimi iptal edip kazançlarını geri yatırdılar. Lakin hala ödeme bekletiliyor:) Bakalım ne zaman eft olarak yükleyecekler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5