İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek - Güvenli Ekspres Teslimat Olayı

V

vuduu

Misafir
Çek - Güvenli Ekspres Teslimat (USD 24,00 işlem ücreti)
Googleda bu seçenek var seçtim bu ücreti kapıda gelincemi alıyorlar yoksa hesabımdan mı düşüyor kavrayamadım ? birde kaç günde gelir aceba böyle gelince ?

S

SILAM

Misafir
24 dolarmi vereceksin eline gectiginde?bayagi varmis oylese..normalde yine eline geciyor zaten ekprese ne gerek varki..bankada bozdururken kesiyor zaten.kesintilerden ne kalir elde:)

R

rolfgrin

Misafir
tabiki çekten düşülecektir.

ayrıca google'da bence çeki türk lirası ile almayı seçmeyin, kur farkından zarara uğrayabilirsiniz.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyat 400 500 üstü ise mantikli hakketen riske atmanin anlami yok üc kuruş için kazandigin parayi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben secmediğime pişmanım 425$ gelecekti halen gelemdi bakalım ayrın geldi gelir..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben güvenli express yaptım ama banada gelmedi çek. bu hafta içinde gelier heralde

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani express seçeneğini seçenler bi dahaki aymı alacaklar martın parasını? bu ne ya çeşke normal seçseydik...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günvenli erşim seçenler çeklerinin güvende olduğunu bilsinler.
bir gün muhakkat elinnize geçecektir.
Türkiye'de herşey ters işlediğinden ters bir işlem seçmişsiniz.
"kargo firmasının katarı yanmış, itfaye; güvenlik görevlilerin sigarayı tam söndürmeden atmış olduğundan yanmış olabileceğini duyurdu."
gibi bir haber duymazsanız gelir.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenli ekspres sadece 10 gün farkettirir. aylık 500$ de değmez. 25te biri kargoya uygun banka yoksa 15te biri bankaya.

ıhhh arkadaşlar küçümsemeyin o paranın yanında 60-70 dolarla 2 h.sonu gezmesi çıkar

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben allahtan bizim dayıyı ayarladım çek konusunda bankaya beni götürecek gösterecek benm yegen diye sonra ne muamele :D kendisi fabrika sahibide :D komisyon olayına son !!!

P

paradox

Misafir
komisyon dediğin 10 milyon bişey zaten ne gerek var dayıya amcaya. 20 dolar için değmez diyosunuz ama şahsen googledan ayda 400 dolar bile kazansam her ay onla isterdim ama zor türkçe sitelerle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5