İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek İle İlgili Sorular

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Başka bankalar bozuyor mu bilmiyorum , fakat en iyisi mi eft ile alınız.;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gül gibi eft sistemi varken niye çekle uğraşıyosunuz acaba?

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar soru sormak yerine çözüm önerileri yazmanız daha doğru olmazmı?
Arkadaş çek almış demekki çek geldikten sonra napsın eft olmadı diye yırtıp atsınmı.Arkadaşım bu arada çekin TRY ise city banka şöyle bir mail atacaksın.

Alttaki dilekçeyi doldurarak Citibank genel merkezindeki çek departmanına kargo ile yollayın. Paranız en fazla 5 gün içerisinde dilekçenizde belittiğiniz hesap numarasına gönderilecektir.Ancak kargo güvenli değil bu yöntemi sadece elindeki TRY çekse ve olup da hiçbir bankada bozduramıyorsan diye söylüyorum.

Çekiniz TRY değil USD ise bütün bankalar bozuyor.

Göndereceğin dilekçe:

Sayın Yetkili,

xxx tarihinde Google Inc. tarafından şahsım adına gönderilen xxx numaralı ve xxx client numaralı xxx tarihli xxx tutarındaki çekimin, tahsil edilip XXXX bankası ( bankanızın adını yazın )xxx şubesi xxx numaralı YTL hesabıma virman edilmesini saygılarımla arz ederim..

adres - telefon yazın - imzanızı atın
google çekini de yolluyorsunuz ( ama fotokopisini çekip kendinizde bırakın )

kurye ile adrese teslim yolluyorsunuz. en geç 1 hafta içinde istediğiniz banka hesabına YTL olarak virman ediliyor ( gönderiliyor )

Citibank adres :

Citibank A.S. Genel Müd.
İnkılap Mahallesi, Ömer saif atakan cad. No : 3 Yılmaz Plaza
Ümraniye istanbul
Telefon : 216 - 3290870

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar soru sormak yerine çözüm önerileri yazmanız daha doğru olmazmı?
Arkadaş çek almış demekki çek geldikten sonra napsın eft olmadı diye yırtıp atsınmı.Arkadaşım bu arada emin değilim ama başka bankalarda bozulmuyor diye biliyorum..

Sen soru sormak yerine çözüm önerisi yazsan olmazmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5