İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek takip numarası yok

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hesabında çekin takip numarası yazmayan var mı hala? Bende sadece ödeme numarası var başka bişey yok. Ne zaman çıkar öbür yazı? İlk kez çek gelecek heyecan işte :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz eğer normal postayla istediysen cıkmaz 40 45 günde gelir ama expresde sadece cek numarası var cıkar 4-5 günde gelir

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekin express ise takip numarasını dhl yi arayarak alabilirsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dhl yi aramaya gerek yok. Çek numarasını , dhl.com.tr den referans takibi bölümüne yazdıgınız zaman görebilirsiniz..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
express yollattım, çek takip numarası yok, dhl i aradım öyle bir çek gelmedi diyor??

H

hengame

Misafir
arkadaslar cek takip numarası nerede yazıyor ilk defa express alacağımda hep normal alıyordum

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir hafta önce falan express seçeneğini seçtim ama bu ödeme normal olacak galiba ödeme numarası yazıyor takip numarası yazmıyor

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link-TR.Com' Alıntı:
ben bir hafta önce falan express seçeneğini seçtim ama bu ödeme normal olacak galiba ödeme numarası yazıyor takip numarası yazmıyor
24$ kesmediler mi?

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk kez kargoyla alıyorum , bilmiyordum nereden takip edilceğini. O numarayla alakası vardır diye düşündüm , anasayfada yazıyorum yanlış diyor . Referans no diye bişey gördüm , yazdım oldu. Herkes böyle takip ediyor sanıyordum , artık böyle ederiz. Daha pratik ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5