İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çeki ALAMIYORUM...

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ilk defa google dan çek alicamda okudum yazilanlari yapi krediye gittim bakirköy şubesine çeki verdim 3 gün sonra cevabi geldi ben Dolar değil TL hesabi olarak istemiştim TL de daha cabuk cevap geliomus ama çeki tahsil edememişler City bank vermemiş nasil yapicam ben bunu bi akil verebilirmisiniz ?

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm o ceklerde sorun oluyormus sanirim nedeni ise google YTL yerine TRY kullandigi icin bankalardada TRY diye para olmadigindan yani YTL oldugundan bozdurmada sorunlar çikiyormus..

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence City Bank ile bir görüş.. egerki çözüm bulamaz isen çeki $ olarak istemeyi dene..

Genede Sen Bilirsin tabiki..

A

..::aTi::..

Misafir
TL değil TRY olarak gelir + banka istanbul (istanbul citibank) TRY de bizim para birimimiz aracı bankaya bunu anlatın problem olmaz.

W

W3BM4ST3R

Misafir
yapı kredi bankasından TRY olarak (TRY nin yeni türk lirasının internasyonel birimi oldunu bilmeyen bir bankacı olamaz) çeki ben kendim bizzat bozduruyorum..

Öyle saçma şey olmaz. Başka bir Yapıkredi şubesine gidip biraz ciddi konuşursan sorun ortadan kalkar.
NOT: Herhangi bir yapı kredi ($,€ eya YTL) hesabın olması lazım. Otomatik olaran hesabın olan para birimine parayı çevirirler..

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim TL den Kastim Google in Yeni Turk Lirasini (YTL)'yi TRY olarak görmesidir arkadaslar.. yanliş anlaşilmasin..

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya ben söyledim zaten ama tek benim degil bir kaç kişinin daha dönmüş birde akbanki deniyicem alan arkadaslar varmis yada ceki bozduran arkadaslar hangi bankalar bozuyor tyam olarak yazabilirmisiniz ve şubeler gerci okumustum ama gene yazarsaniz sevinirim..

Mod. Uyarı Notu: yazılarınızı komple bold yaparak kalınlaştırmayın!

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tamam kalinlaştirmayiz. Teşekkürler uyari içinde arkadaşlar yardimci olacak kimse yok mu Bu ödeme için?

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10 forumlarında TRY çekler hakkında bir konu var citibank ümraniye merkez şubesine bir dilekçe yazarak paranı 2 gün ile 1 hafta arasında citibank dan yapıkredi hesabına virman yaptırabiliyormuşsun. Bu konuyla ilgilen bence bi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5