İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çeki nereden tahsil etmeli ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

seydichelik

Misafir
google ın şu sitelerde yayınlanan reklamlarını birde ben deneyeyim dedim ve ikinci ayda 128 dolar para birikti hesabımda. ne güzel dedim çekimde gelirse bu iş çok güzel.

sonra çeklerin bir sonraki aydan itibaren gönderildiğini öğrendim, peki dedim sonuçta 128 dolar gelecek :) bekleriz. çek gelmedi o tarihde. bir iki ay sonra adres değişikliği yaptım kişisel bilgilerde, en sona verdiğim adrese yeni bir çek gelmiş. şimdi sıra çeki tahsil etmekte :)

hsbc ye gittim, yurt dışı bankası ya. dediler bizimle en az 6 ay çalışmış olmanız lazımdı, bööle gelip çek tahsili yapamazsınız. peki dedim, ykb de hesabımda var paramda. ykb den çekerim dedim bende. bir dolar hesabı açtırdım, çekide bu hesaba işlenmek üzere verdim. günler haftaları kovaladı. bugün itibariyle bir ay oldu çeki vereli, hala çek tahsil olmadı.

diyorum ki çeki tahsil ettiler de işletiyorlar mı benim paramı ?

zaten çeki verdiğim gün bende 26 YTL aldılar masraf diyerek, sonra da 20 dolar daha masraf alırlar dedi bankacı abla. OOOooo zaten 128 dolar yahu, kırpıp kırpıp bana ne kaldı değil mi ?

hadi neyse bekliyoruz çekin tahlini.

siz nereden çekleri tahsil ediyorsunuz ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu konuyla ilgili yeteri kadar başlık açıldı. Forumun arama özelliğini kullanarak istediğin bilgilere ulaşabileceğin inancındayım. konu kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5