İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekilişle vip & vip++

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sayın site yöneticleri acaba özel çekişilşe forumdaki kişilerden bazılarına vip ya da vip ++ vermeniz mümükün mü?
mesela konu açılsın başvualr alınsın 3 gün içinde filan kurayla çekilsin.. :)
saygılarımla...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Aynen VIP üyeliğin bu kadar çok dağıtıldığı başka forum olamaz herhalde, her hafta dağıtılıyor düzenli olarak biraz takip etmelisin bence:)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adı Gökhan olan herkes vip üye olsun :p Turgay birazdan elinde bimden aldığı kahvelerle gelip alın size vip derse şaşırma :D

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ben neden alamadım hiç hayatımda hiç VIP olmadım ne olur ben de VIP olayım :D:D:D

_TopraK_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hani kampanya ? hani VIP üyelik ? ben niye olmamımışım ?

X

Xman

Misafir
Vip bölümünde farklı paylaşımlar artmaya başladı, bunlardan faydalanmak isteyen arkadaşlarında talebi yoğunlaştı haliyle ;)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yaklaşık 1 ay öncesine kadar VIP üye idim ve şunu söyliyeyim: Abartılacak bir yer değil. Ekstra bir şey yok.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Yaklaşık 1 ay öncesine kadar VIP üye idim ve şunu söyliyeyim: Abartılacak bir yer değil. Ekstra bir şey yok.

Her VİP olan kişi, VİP bölümündeki konulardan faydalanmak için olmuyor ki bir nevi iyinete katkım olsun, bazı yerine getirilmesi gereken ihtiyaçlar daha hızlı bir şekilde yerine getirilsin diye vip olunuyor elbetteki bunun yanında o bölümden yararlanılıyor umarım zamanla o bölümde vip üyeler yardımıyla aktif bir bölüm olacaktır.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

Neler yaptın bilmiyorum ama genele konuşuyorum.

Kimse elini taşın altına koymaz, sadece yararlanmak amaçlı üye olursa olmaz.Paylaşmanında tadına varmak gerek..

kuralsizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güzel olabilir.

Fakat bu sisteminde amacı zaten, foruma yardımcı olabilmek değilmi sizce ?
Bence alacak arkadaşlar, parası ile almalıdır.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
site yöneticileri ben vip üyeliğin bu kadar basite indirgenmesine karşıyım hatta vip üyelik çok pahalı olmalı ve çekilşle kurayla kuponla falan dağıtılmamalı
kısacası suyu çıkarılmalı yeni üye olmuş 5 postluk adam bile vip üye oluyor biraz çeki düzen verin şu işe lütfen

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Tamamda çekilişleri düzenleyenlerin bir çoğu yöneticiler değilki.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sonuçta çekiliş vs gibi kuralar ile verilen yarişmalarda üyeliğin ücreti neyse ödeniyor.

Yarışmayı düzenleyen arkadaşlar da hem foruma katkı yapmış oluyor hem de başkasının yerine ödeme yapmış oluyor.

X

Xman

Misafir
Vip üyelik alan arkadaşlar belli bir ücret ödeyerek foruma katkıda bulunuyor, bizlerde ödedikleri ücret karşılığında elimizden geldiğince kendilerine extralar sunmaya çalışıyoruz, forumda kesinlikle ücretsiz vip üyelik dağıtılmamaktadır. Ücret ödeyerek vip üyelik alan arkadaşlarımız içinde bir çok farklı etkinliğimiz olacak zamanla..Vip üye olmayan arkadaşlarda farklı düşüncelere kapılmasınlar lütfen, bilgi ve kaynak paylaşımı açısından kimsenin bir kaybı yok forumda, ancak vip bölümünde ücretsiz özgün makale, ücretsiz pr li link ve ücretsiz tanıtım yazısı vb.. imkanlardan yararlanma fırsatları veriyoruz üyelerimize. Buda o bölümün bir cazibesi olmasını sağlıyor.

T

trgy

Misafir
Bekleyin az :) geldigimde bu tartismalar kalmayacak. @karakter vip uyelik olacak hem de ucuz olacak ama bi fark olacak tema degisince herkes ayni renk olacak, admin moderator...

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
vip amacı iyinet'e destek benim açımdan önemli olan oradaki paylaşımlar degil

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
vip`den amaç iyinet`e destek vermekse ki öyle görünüyor. Bence çekilişle falan dağıtılması güzel olmaz. Hem iyinet trgy sayesinde daha güzel kampanyalar yapıyor. Örnek: php-xhtml eğitim setleri vermişti. Bence bu iyinet adına çok daha güzel bir kampanya. Böyle kampanyaların maliyetleri yüksek ama belki böyle setlerin satışını yapanlarla anlaşılıp daha çok eğitimsel set dağıtılabilir. Bence bir webmaster forumunda yapılması gerekende budur, umarım o tip kampanyalar devam eder

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5