İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekilişsiz Kurasız Derbiye Bilet hakkında Yardım ?

pendiksefiri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meraba Yeni bir alışveriş sitesi açmayı düşünüyorum.Hit Çekebilmek adına 3 Hafta Sonraki Beşiktaş - fenerbahçe derbisine çekilişsiz kurasız 100 tl lık alışveriş yapan ilk 10 kişiye derbiye 1 adet bilet hediye etmeyi düşünüyorum.Sizce Nasıl Projem tutar mı ? Yada Yasal bir problem çıkar mı ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yasal bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Kuralları katı koyunuz.

Demek istediğim şudur ; Örneğin bir üyenizim , Sitenize giriş yaparak 100 TL ve üzeri bir ürün aldım. Ve bir bilet kazandım. Ben bilet kazandığım anı alışverişten sonra hemen ekranımda görmekten mutluluk duyarım.

Bu örnek gibi otomatik bir sistem oturtursanız. Sorunsuz ve başarılı bir uygulama olacağı kanaatindeyim..

pendiksefiri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu Şekilde Düşünmüştüm Mesela 2 Kişi Yaptı.Anasayfada Belirli bir yer gosterıp ücretsiz bilet kazananlar diye bir sıralama yapıp orda listeyelip bütün herkesin görmesini sağlamayı düşünüyorum ama ne dersiniz?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk 10 kişi ise problem çıkmaz ama çekilişle 10 kişi dersen mpi den izin almadığın için yasal açıdan sorun çıkabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi