İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ HERKESE 100 KONTÖR

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Forumumuzdaki bir üyemizin uyarısını sizlerle paylaşmak istedim

-----------------------
Uzun zamandır televizyonlarda dönen bu reklama sakın inanmayın.ücretsiz kontörü 2 ay abone olduktan ve 1 hafta da içerik indirdikten sonra alabiliyorsunuz.Ancak üyelik ücreti de haftalık 50 kontör.Yani önce sizden 400 kontör alıp sonra size 100 kontör hediye ediyor.Ben bu konu ile ilgili olarak Rtuk'e şikayette bulundum.Sizleri de bilgilendirmek istedim.
http://forum.hergunkampanya.com/index.php?topic=100.0

A

a.ışık

Misafir
bırakın adamların EKMEĞine çomak sokmayın yaaw! :D

şaka maka bayaa da kandırmışlar milleti, geçende biyerde okudum da
bizim insanımız saf. alttaki o küçük yazıları okumadan hemen gönderiveriyor sms'i.
1 sms canım ne olacak ki ??

"bedava 100 kontör veriyoruz, herkese çekilişsiz kurasız" :p

eğer onlar çakal ise biz onlardan daha çakal olmalıyız, lütfen biraz uyanık olalım! ;)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde merak etmeyin diyor ya komedi :D bende telaşlanmıştım bize kalmıcak diye
altta zaten ışık hızıyla buğulanmış karınca yazısı geçiyor rtük buna nasıl izin veriyor ekranı dondurdum yine okuyamadım. "bizde kontör istiyoruz" diyip halay çekiyolar komediden başka birşey değil :D

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bencede komedi :))

ya bize kontor kalmazsa ne yaparız :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
RTURK nasıl böyle sahtekartlıga izin veriyor anlamıyorum hatla telefon şebekeleri neden izin veriyor? turkcell vadafon avea, yazıkkkkkk!

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Netten sonra TV sektöründede reklamlara başladılar.Milleti kandırıyorlar burası doğru, ama milletim kanmaya alışıksa neden kandırmasınlar ki :)

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkezin eşşek saati ve eşref saati vardır. anlık kanar ve sms gönderir. kimse demesin ben kanmam diye sms ye kanmassın baska bi kampanyaya kanarsın.
bu tur kandırmacalar yıllardır var. zamana göre guncelleniyor sadece
burda avea vodofone ve turkcell hatalı 3 kuruş ugruna kendi abonelerini kazıklatıyor.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sonuçta bedava 100 kontör veriyorlar.. Önce 400lük alışveriş yapman gerektiğini söylemiyorlar :) Reklamcılık taktiği :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
benim arkadaşta reklamlara inanıp sms göndermişti 2 lafından biri kandıranlara küfür etmekti :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Geçenlerde bizim arkadaşın bilgisayarını karıştırıyodum bi metin belgesi gördüm açtım bi baktım www.bedavakontor..... diye b sitenin linki var.Çocukcağız bilmiyor bu adamları bedava kontör veriyolar sanıyor.Gerçi üye olmamış :p

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben ilk gördüğümde reklamı aa adtech tvyede atılmış dedim meğer cepmasterın mış :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Reklamı dikkatlice dinleyiniz. Altta yazan yazıyı orada otobüsün üstünde ki kişi söylüyor. 2 ay üyemiz olan herkese çekilişsiz kurasız 100 kontör diye.

Ama sonrasında söylediği için yukarıdaki metni ve sürekli "çekilişsiz kurasız 100 kontör herkese" dediği için yanıltıcı payı yüksek reklamın.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ilk gördüğümde inanmadım zaten....adam hem manyak gibi pt reklamları çıkacak, hemde herkese beleşe 100kontro verecek...aklı olan inanmazdı zaten :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakın bu tür kandırmacaları artık cep telefonu operatörlerinin tarifelerine bile şüpheyle yaklaşıyorum, detaylıca inceliyorum, hemen hemen hepsinin bir yerinde bir bit yeniği oluyor.
100 kontor olayında birde 2 ay üye kalıp 400 kontor vermek yetmiyor birde hediye içeriği indirecen, ölme eşeğim ölme misali...

WebMert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepiniz Yanlış Düşünüyorsunuz :) Oşirketin Baş Çalışanlarından Biri Benim Arkadaşım ve Abiside Yine Şirkette Grafiker. Tamam Bende Arkadaşıma Dolandırıcı Diyorum ama :D Rtük Mtük Hikaye Çünkü Adamlar Reklamda Herşeyi Açık Açık Söylüyor Vede Yazıyor, Sadece Kelime Oyunu Var Keklerde Anlamayıp Yolluyor =) Yani Kim Nereye Dava Açarsa Açsın Haklı Çıkamassınız, Zaten Çokta Büyük Birşirket. birgece.com sahibi..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kelime oyunu aramaya gerek yokki...salak olsa anlar zaten...kim kime beleş kontor versin, birde bu kontorü vermek için binlerce dolar bütçeyle reklam verecek :D
hay ben onlara inananların aklını seveyim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi