İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekim hala gelmedi...

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Posta ile gelmesi gereken ekim çeki hala gelmedi...normal de 20-30 arası gelmesi gerekmez miydi?

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş sana denk geldi belki ama bıktım bu forumda çek gelmedi, geldi gelecek muhabbetinden.
Yada konu açmak yerine, bir tane çek geldi/gelmedi konusunun içinde konuşup durun. 2 günde bir çek gelmedi, geliyor , yolda kaldı, şu şehre geldi mi, buraya ulaşır mı, nasıl çeki bozarım vs vs vs..

Tamam herkesin bir derdi var ama lütfen biraz anlayışlı olun konu açarken, en azından olabildiğince kişiselden ziyade, kişileri ilgilendirebilecek nitelikte konu açmaya çalışın.

Sorununa da standart yanıtlar geleceği için sıkıldım, yoksa gerçekten özel bir durum olsa hiç böyle bir mesaj yazma gerekliliği bile duymayacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5