İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekim USD şimdi şansım dahamı az

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben ilk defa çek aldım. Bana en mantıklı gelen citi banka dilekçe yazıp çek i tahsil etmekti ama dikkat etmemişim bu gün iyi okudumda anladım orası sadece try çeklerini bozuyormuş. Şimdi benim citi bank'da şansım 0 mı ?

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kardeşim citi bank sana 10 tane şey söleyecek yok 3 ay lık hesabın olcak yok hesabında baya b para olcak yok 21 gün beklicen vs vs vs bankamı dolandırıcımı belli deil sen bana cek yazmışsın benim citibanka gidip bozdurmam lazım adam diyor bizde hesabın olcak yahu zorlamı dedim yok sizde heabım actırmayacam da neymiş bankasının kuralıymış yerim bankanı dedim cıktım gittim yapı krediye verdim 17 milyon 2 günde bozdular salla citiyi mitiyi

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
citi bank ve USD çek i neye bağlıyoruz burada hocam ? bankada hesabım mı olacak :)

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siber ilk mesajındada dediğin gibi anlamak için 3-5 kere okuman lazım heralde.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Citibank merkez şubesi 1.200 USD para yatırıp bir citibank hesabı açarsan çekini en geç 2 gün içerisinde bozarız diyorlar. 1.200 USD yatırdığın para 1 ay citibank hesabında kaldıktan sonra geri çekebiliyorsun.

G

guajira

Misafir
*siber*' Alıntı:
Ben ilk defa çek aldım. Bana en mantıklı gelen citi banka dilekçe yazıp çek i tahsil etmekti ama dikkat etmemişim bu gün iyi okudumda anladım orası sadece try çeklerini bozuyormuş. Şimdi benim citi bank'da şansım 0 mı ?

Bu ayın en çok konuşulan konus buydu. Ara bul kardeş.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahsen' Alıntı:
ya kardeşim citi bank sana 10 tane şey söleyecek yok 3 ay lık hesabın olcak yok hesabında baya b para olcak yok 21 gün beklicen vs vs vs bankamı dolandırıcımı belli deil sen bana cek yazmışsın benim citibanka gidip bozdurmam lazım adam diyor bizde hesabın olcak yahu zorlamı dedim yok sizde heabım actırmayacam da neymiş bankasının kuralıymış yerim bankanı dedim cıktım gittim yapı krediye verdim 17 milyon 2 günde bozdular salla citiyi mitiyi

hangi ykb şubesi bu ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
o zaman ücretlendirme ykb şubelerine belki de şehre göre değişiyor. bende ykb da bozduruyorum. 5.700 ytl + 15 dolar alıyor. süre 21 gün.

G

geyik.net

Misafir
pigeon' Alıntı:
o zaman ücretlendirme ykb şubelerine belki de şehre göre değişiyor. bende ykb da bozduruyorum. 5.700 ytl + 15 dolar alıyor. süre 21 gün.

5700 + 15 $ çok para be ustad... 5,7 YTL olmasın? Eğer 5700 YTL verebiliyorsan ayda 50000 YTL mi kazaniorsun :D :confused:

T

turkgenc

Misafir
bu google da bir enteresan yahu.

ne cekmis mubaregin ceki; kimisi bozduruyor, kimisi bozduramiyor, kimisi aylarca bekliyor, kimisi 2 gunde bozduruyor...

hey yavrum google be! :)

anladigim su ki "cek degil, eziyet" :)

bu cek savasinda hepinize basarilar diliyorum arkadaslar

saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5