İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekimi hangi banka en az masrafla bozar

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekimi hangi banka en az masrafla bozar.
Kayseride yaşıyorum ve ykb, Anadolu finansta hesabım var. Kayseride çekini bozduran varmı? Varsa hangi bankaya ve ne kadar masrafla bozduruyor. Önerilerinizi bekliyorum.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalıştığım yerde finansman bölümünde bir abime bu durumu açıkladım. Bazı bankalar çeki bozarken 50 dolar bazı bankalar ise 10 ytl falan masraf alıyor diye . O da bana olması gereken 50 dolar dedi fakat forumda ben okudum çok az miktar masraf ödeyerek bozduran arkadaşlar var. Kayseride bozduran arkadaşlar var ise hangi bankanın hangi şubesine ne diyerek çekini bozduruyor acaba?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapikredi de bozdur bence... cek bozuldugunda masraf kesilecek dio ama bisi kesildigi yok :D

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
yapikredi de bozdur bence... cek bozuldugunda masraf kesilecek dio ama bisi kesildigi yok :D

Sn. Romantik

Nasıl kesilmiyor. Yani farkındamı olmuyorlar ben anlamadım şimdi.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herzamanmi Kesilmiyor? yoksa tesadufen bi sefer sanami öyle denk geldi?

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zaman kesilir para yatar bir hafta 10 gün sonra masraf hesabından kesilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5