İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cekleri gecikenler varmı ?

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
22 kasımda odeme islemde dedi 28 29 gibide ödeme dedi. o gün bugündür giden gelen yok kargoya sorgulattim hic görünmüyor cekleri eline ulasmayan varmi veya ara sira geciken merakta kaldim. kusura bakmayın.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal Posta ilemi İstedin Yoksa Kargo ilemi ? Normal Posta ise 30 - 40 gunu bulur gelmesi kargo ise ödeme gununden sonra 1 hafta engec 10 gun icinde elinde olur..

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm

yaf. herhalde normal posta ile o secenegi nerden seçiyoruz? bilgisi olan varmı. beni aydınlatsın. tşk ediyorum.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Standart Teslimat çekleri normal posta ile gönderilir ve postalama gününden itibaren 2-3 hafta içinde elinizde olur.
**Güvenli Ekspres Teslimat çekleri bir kurye ile gönderilir ve 1 hafta içinde elinizde olur.

tamam buldum standart demişim teslimata. ama 24 $ işlem ücreti aliyorlar :) yazik dilmi. posta ile gelsin geç olsun kesilmesin ztn üc kuruş alcaz demi ?

M

messmedia

Misafir
valla hiç yazık değil :) seninki gibi çek kayboluverir öbür türlü.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
henüz cek felan alamadım. merak ettim çek nomal postada kayboldu gelmedi google yeniden çekmi düzenliyor nasıl oluyor bilen varmı?

M

Metalirik

Misafir
Normal posta gönderimi seçerek eline 4 haftalık süre zarfında çek geçmemiş ise ;

1 - Google ile e-posta ile irtibat kurarak çekinin eline ulaşmadığını belirtiyorsun.
2 - Google çek ödemeni iptal ediyor.
3 - Ödeme iptalinden sonra o ay ve/veya sonraki aylarda tekrar ödemeni istiyorsun.

Normal posta gönderimleri ile çekin eline ulaşmaması için 1 aylık süreç koyuyorlar. 26 Ekim postasının çekini iptal ettirebilmen için 26 Kasım'a kadar bekleyiniz diyorlar, misal.
3-4 günde de çek iptali gerçekleşiyor, hesabına kazançlar olarak tekrar yansıyor, o ay ki kazançta eklenip diger ay istediğin şekilde gönderiliyor.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün elime ulaştı sonunda. simdiki sorum baktım foruma herkez belli bi süre sonra alıyormuş bunu erken alma yolu yok mu parayı yani? ceki verdigimizde kesh ödeme yapacak banka felan bilgileriniz için tşk tekrar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun ekim çeki geldi. bir daha standart posta istersem iki olsun...

H

HoBaa

Misafir
merSinLi' Alıntı:
dün elime ulaştı sonunda. simdiki sorum baktım foruma herkez belli bi süre sonra alıyormuş bunu erken alma yolu yok mu parayı yani? ceki verdigimizde kesh ödeme yapacak banka felan bilgileriniz için tşk tekrar.

citybank (kargo ıle dılekçe ) maksımum 3 gün.

garanti bankası maksımum 11 gün.

yapı kredi maksımum 35 gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5