İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekleri hangi bankada tahsil ediyorsunuz?

cinoali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çekleri hangi bankada tahsil ediyorsunuz?
Verdiğiniz komisyon nedir. Sorunlarla karşılaşıyor musunuz?

Adana'da;
Citibank bu işi yapmıyor.
İş Bankası riskli deyip çeki işleme almadı.
Daha önce Pamukbanktan 55 doları tahsil etmesi için dolar hesabı açtırıp 15 milyon TL komisyon ödemiştim. Sanırım 2 yıl önceydi (adsense değildi)
Şimdi Halkbank oldu, çeki verdiğimde bu işi yapmıyoruz dediler, sırf bu iş için açtığım hesap numarasını verdim ve ısrarcı oldum. Bu kez 108 dolar için 53 milyon komisyon istediler. Yaklaşık bir ay sonra hesabıma geçermiş?

Herkes bu kadar zorlanıyor mu?

Bu işin daha kolay yolu var mı?

Saygılar.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD un diyeceğini ben söylicektim , o yüzden topiğe girdim zaten :) topicleri arastırdıktan sonra akbank ta bozdurman gerektiğini öğreneceksin..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cinoali,

neden saçma sapan bankalara gidiyorsun. Garanti ve Akbank bu konuda daha aktif.

+ daha bugün citibank ile görüştüm. 12$ komisyon ile bozuyorlar. senin biraz dilbazlık yapıp üst sorumlu ile görüşmen olayı çözer.

cinoali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar
konu aşağıda işleniyormuş.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=11308

Halbuki arama yaptıımı anımsıyorum. Sonra anladım ki başka forumlarda arama yaptıktan sonra bu forumda konuyu açtım. (Özürün kabulü için bu kadar açıklama yeter herhalde!)

Şunu da anladım ki hangi banka olursa olsun her şehirdeki ve her şubedeki işlem genel olarak farklı.

Akbanka da gitmiştim Adana Abidinpaşa şubesine. Bu çekleri tahsil etmediklerini söylediler.

Son olarak Topic kirliliği olmaması için, Mod arkadaşlardan bu konuyu kilitlemelerini rica ediyorum. Lütfen yukarıdaki linkten devam edelim.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5