İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çeklerin Resimleri Var Çok Para Çooookkk

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Ben de Sizin gibi uzun zamandır internette bi şekilde para kazanmak adına uğraşıp duruyorum.
Genelde Beceremedim, Ama bu sefer son nokta koyuluyor sanırım.

Şimdi size vereceğim link ile para kazancaksınız çünkü kazanan kişilerin çeklerinin resimlerinide vericem.

NAsıl Kazanacaksınız: Site içindeki Surf Tuşuna Basarak Kazanacaksınız.

İşte Kazananların Çeklerinin Resmi ve Banka Havalerinin Screen Shotları:

Resim 1 Gokhan İsimli Türke Gelen Banka Havalesi

Gokhana Gelen 2. Çek Kazancı Oldukça İyi

49 $ Lık Çek

1559 $ Lık Çek

2983$ Lık Çek

1521 $ lık Çek

2367$ lık Çek

8438$ Lık Çek

Daha Çek Görmek İsterseniz Hepsini Gösterebilirim O kadar fazla varki inanamazsınız.

Surf yaparak para kazanıyorsunuz ve Topladığınız her alt üyedende para kazanıyorsunuz.

Ayrıca Seviyenizi Yükselterek daha fazla para kazanmanızda mümkün. Günlük olarak ziyaret etmeniz gereken site miktarı var ama sorun değil pencereyi açın 1 saat içinde o hepsini sessizce ziyaret ediyor.

Benden Bu kadar Üye olmak İsteyenler Alttaki Linki Tıklasınlar Sorularınız Olursada cevaplarım.

Not: Ödeme YApıyor Bununla İlgili Soru Sormayın ama İsterseniz Daha Fazla Çek Resmi Gönderirim :D

Hemen Tıkla ve Üye Ol

--------------------------------------------------------------------------

Alıntıdır. Yazan Kişinin Emeğine Saygı Olarak Referrir Linkini Silmedim.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türklere ödenmezler bunlar.. Çeklerede bakarsanız CA kanada yani..

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş sen ödeme aldın mı?
ben bi ara iy takmıştım bu tür sitelere ama çok küçük meblalar ödüyorlar
ve ödeme rakamı 10 $ ise 10 $ a bile 6 ayda anca ulaşıyorsun...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana balon gibi geliyor. çeklerde isim yada ülkeyi falan silmeseydinizde görseydik. ben 8000$ alan görmedim hiç. helede sörf yaparak.

K

kahvelak

Misafir
fatihe katiliyorum. aksama kadar mesaj yazarlar kullanan arkadaslar herhalde ingilizceye hakim arkadaslar yabanci forumlarda arastirsinlar yada

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gökhana gelen 2. çek çeke benzemiyor hem türkçe :D:D:D:D

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Ödeme Almadım. Burada Kazanılan Para yı Studiopay şirketine aktarıyorsun. Oradandanda İstersen paypala, istersen kendi özel kartlarına aktarıp istediğin bankamatikten çekiyorsun, istersende direk olarak hesabına yapıyorsun.

Bu arada Gökhan Banka Transferi ile para almış. HSBC bankasına . Kullananlar Panelinden Anlarlarlar Zaten.

Türklere Kesin Olarak Ödüyorlar.

Ve Üyeliğide Hemen KAbul Etmiyorlar.
-------------------------------------------------------------

Hiçbir Şekilde Sorumluluk KAbul Etmiyorum Ödeme Almadım Daha Bundan Dolayı Kesin Üye Olun Demem.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim üyeliğe almadı. neye göre almıyorki. web sitesi diye bi olay yok. tipimimi beğenmediler ?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç ama doğru gibime geliyor

arkadaşlar ben bu konu hakkında araştırma yaptım bu hakkatende bu topiği açan arkadaş doğru sölüyor niyemi bakın şu foruma

http://www.studiotraffic.org/forum/showthread.php?t=14650&page=1&pp=10&highlight=turk

hakkatende gökhan diğe bir üye var forumda başka tür üyelerde var ama gökhan öle mesajlaşıyorki şaşırdım uzun uzun inglizceden bişeyler yazmış anlamadım pek ama arkadaşımızın dediği gibi

''Bu arada Gökhan Banka Transferi ile para almış. HSBC bankasına . Kullananlar Panelinden Anlarlarlar Zaten''

hakkatende foruma bi bakın adam bankadanda bahsetmiş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5