İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CentOS 4.X Kullananlar dikkat

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Centos kullanıp da CPU Load sorunu olanlar lütfen burayı dikkatli okusunlar, çünkü ben bu konuda çok çektim, en azından hala benim gibi bu konuda dertli olan varsa söyleyim.

CentOS kullananlar dikkat Kernel 22 ve 34 ise Load Probleminiz var demektir aynı benim gibi. 22 ve 34 harici Kernel kullanın yada kurdurun, yada kurulu ise değiştirin.

Saolsun bir arkadaşımız da bu konuda ayrıntılı açıklama yapmış http://www.nixcon.com.tr/forum/index.php?showtopic=157&pid=1068&st=0&#entry1068

Benim de daha önce bir başlığım vardı bu konuda, o başlıkta da bana yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. http://forum.iyinet.com/showthread.php?&p=209148#post209148

Umarım bu topik çok kişinin işini görür.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon forumlarındaki bturkay benim (Barış Türkay)

Aynı sorun benimde başımdaydı ve şükür çözebildim.O yazıyı yazdığımdan beri server load 1'i bile görmedi neredeyse.Ama ondan önce 240 lara çıktığı oldu..

Umarım faydalı olmuştur sizlere de..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
Nixcon forumlarındaki bturkay benim (Barış Türkay)

Aynı sorun benimde başımdaydı ve şükür çözebildim.O yazıyı yazdığımdan beri server load 1'i bile görmedi neredeyse.Ama ondan önce 240 lara çıktığı oldu..

Umarım faydalı olmuştur sizlere de..
Walla aynen öyle oldu Barış saol. Bu arada ben de CentOS'tan vazgeçtim, freeBSD yapıyorum, aynı senin makinadan. Bakalım inşallah çok iyi bir performans olur hayırlısı. Teşekkür ederiz. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5