İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cep'te AVEA üzerinden MSN kullanımı..

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostlar;

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Daha önce deneyip, başarabilenler muhakka vardır.

Elimde Nokia 6680 cep telefonu ve avea hattım var. Telefona yüklediğim "AgileMessenger"den MSN'e bağlanmak için üzerinde 1 haftadır çalışmalar yürütüyorum. :D Halen daha bağlanamadım. nerde hata yapıyorum anlamadım.

Bu konuda tecrübesi olanların düşüncelerine ihtiyacım var. Şimdidedn teşekkür ederim.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi yeni baglantı noktası olusturman gerekiyor diye biliyorum wap ayarlarından ayrıca tabi telefonun gprs wap ayarları yapılmıs olması gerekiyor

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ara avea müşteri hizmetlerini wap ve internet özellikleri yollasınlar telefona sonra agileden hallet

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eyvallah dostlar çok teşekkürler. Hallettim en sonunda...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu karşı tarafa reklam gösteriyo yanlız, bu mesaj ceptemsn.com ile atılmıştır falan gibi. bunu nası engelleyeceğiz?

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mob.e-messenger.net

internet üzerinden messenger hizmeti veren e-messenger.net'in cep versiyonu :D

gprs olan her telefondan girebilirsiniz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5