İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cevabını aradım ama bulamadım. Paypal Verified olayı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yani ben kredi kartı girmedim henuz paypal a. Verified edilmemis oluyor sanırım ama ben KREDI kartı ile ilgl ibişi yapmak istemiyorum PAYPAL da. sadece parked gibi yerlerden para alıp bunu birilerine transfer edi pbozdurmak yada alısveris yapmak istiyorum.

Acaba verifikasyon sart mı bunlar icin ? ve de Türkiyeden kredi kartlarıyla bunu yapabilirmiyiz. yaparsak personal accountta sabit bi kesinti varmı ?

E

eyciey

Misafir
Para bozdurmak için şart. Türkiyedeki bir kredi kartı ile yapabilirsin aktiveyi. Personel üyelikte herhangi bir kesinti oluyor benim bildiğim kadarı ile.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya suan ben KREDI KARTI bilgilerimi girmedim. PAYPAL la para yolaltsam. geri gitme gibi bir durum olurmu ? yani parayı alamama gii bir sorun cıkarmı ? yoksa gelirde beklermi hesabımda ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Para senin paypal hesabına yatar. Ancak verifikasyon yapmadığından dolayı (Kredi kartını girmediğinden) parayı kabul edemezsin. Para yanlış hatırlamıyorsam 1 ay kadar hesabında bekletilir eğer hala kredi kartı bilgilerini girmez isen yatırılan para yatırana geri gönderilir.

Kesinlikle böyle olur çünkü bir ay öncesine kadar bende seninle aynı durum vardı.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yagmayok' Alıntı:
Para senin paypal hesabına yatar. Ancak verifikasyon yapmadığından dolayı (Kredi kartını girmediğinden) parayı kabul edemezsin. Para yanlış hatırlamıyorsam 1 ay kadar hesabında bekletilir eğer hala kredi kartı bilgilerini girmez isen yatırılan para yatırana geri gönderilir.
Kesinlikle böyle olur çünkü bir ay öncesine kadar bende seninle aynı durum vardı.

Peki o halde ben KREDI KARTI bilgilerimi gireyim PERSONAL account dediğim gibi sadece PAYPAL gelecek alısveris yada PAYPAL cı birine para transferi olucak. Bunlar icin extra maliyet varmı varsa nekadar ? Ve de Sabit maliyet varmı kredi kartından düşen aylık bir para gibi ?

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu expanded use verified kodunu nereden alıyoz nereye gonderiyor veya nerde yazıyor...

hesabı doğrulamanın faydası veya zararı nedir..

doğrulamadanda para yatırabiliyorum.. paypal aracılığı ile .. para geldigi yok zaten hep gidiyor :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodu kredi kartı ekstrende ya da interaktif bankacılıktan dönem içi işlemlerde görebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5