İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cevaplarınızı Bekliyorum???

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar ,
kaliteli bir server kiralanmış, guzel görünüşlü hosting satis web sitesi yapılmış, doğru yerlere reklamlar verilmiş ama nedense hiç satış olmuyor-muş.

arkaşarlar sizce neden güvenmi veremiyoruz anlamadım doğru yerlere reklam verdım ama satıs yapamıyoruz güven veremıyorsak sizce nasıl guven verebiliriz..
tavsiyelerinizi bekliyorum..

site adresini vermek istemiyorum.
[email protected]
saygılar...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında güven vermek önemli yani sitene girildiğinde mutlaka bir şirket olmalısın veya şirketmişsin havası estirilmelisin başlangıç için güven bu şekilde sağlana bilir veya benim en çok önerebileceğim yöntem kaliteli mp3 vb. ağır sitelere reklam verebilirsin. bu sitelere webmasterlarda çok giriyor sonuçta hitleride fazla hostunu kendisi kullanan mp3 sitesi sahiplerine reklam verebilirsin. böylelikle bir az güven kazanabilirsin. sitelere text link verebilirsin veya 120*xx bannerde işini görür...
başkada birşey gelmiyor aklıma şimdilik

D

Dms

Misafir
Bence sen bu isi birak.. Insanoglu ile ugrasmak kadar zor birsey yoktur..

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap

site adesını veremem ama gerçekden guzel kaliteli bi site oldu hazır tamplate kurduk zaten. :)

S

Senbul

Misafir
ahmet0011' Alıntı:
site adesını veremem ama gerçekden guzel kaliteli bi site oldu hazır tamplate kurduk zaten. :)
Guven için yorum istiyorsun ama sitenin adrsini vermiyorsun !!!! nasıl ve neye yorum yapabiliriz ? olmayan birseyemi yorum yapmamızı istiyorsun.

Template kullandıysan kafadan -1 puan kendine has tasarımı olması o siteye 1+ puan kazandırır.

S

sevdik

Misafir
slm

dostum sunu yap

www.hostbul.net e gir uye ol musteri gelir ayrica hostbul a para verirsin uygun fiyata reklamını koyarlar muşterin artar bizim arkadal cafeden

tik başina 500kuruş veriyor ki guzel paar hostbulda ekledi tiklandigi zaman paran düşüyor kredi kartindan adamin 14ytl si gitti 12müşteri geldi yani karlisin yeterli kesenin ağzini ve hizmetin duzgun olsun

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu camiadaki webmasterlarin nerdesyse yuzde 80 i , piyasadaki bilumum templateden bi şekilde haberdar olmuştur, sonuçta bu template en klas sitede en dandik sitede kullanabilir. dandik bi sitede kullanıldı ise sonuc olarak olumlu bir izlenim vermemis olurki,
en azından temp. e ilk rastladıgı yer kaliteli bile olsa bu sefer seni taklitçi düsünür...
bende template kullandım ara ara ihtiyacımıda görür ama temp artık ayağa düştüğünden pek prim yapmıyor sanırsam...
benim görüşüm.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet0011' Alıntı:
merhabalar ,
kaliteli bir server kiralanmış, guzel görünüşlü hosting satis web sitesi yapılmış, doğru yerlere reklamlar verilmiş ama nedense hiç satış olmuyor-muş.

arkaşarlar sizce neden güvenmi veremiyoruz anlamadım doğru yerlere reklam verdım ama satıs yapamıyoruz güven veremıyorsak sizce nasıl guven verebiliriz..
tavsiyelerinizi bekliyorum..

site adresini vermek istemiyorum.
[email protected]
saygılar...

template ile site kuran bir grup nasıl hosting hizmeti verebilir ki ?

bunu sormak bile rahatsız edici ...

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse artık turk firmalarıyla çalışmak istemiyor ben bu turk firmaları yüzünden ikitane tane domainim gitti...birisi şu meşhur turkticaretnet te idi.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkticaret.net demeyin ya çıldıracam.

Arkadaş 30.000 tane referans gösteren firmalar bile güven sağlayamıyor artık. Hangi firmaya gitsek öptüler. İşin zor vallahi.

T

tahtakale

Misafir
Bi kere domain adı içinde hosting lafı geçmemeli, şirket olmalı, sabit pbx telefon ve fax olmalı.Msn ve site içi destek bölümleri sabah 09:00 ve akşam 20:00 arası online olmalı.
Hazır template değil, kendi yarattığınız bir site olmalı.Paketler konusun da full detay yazmalı.Kıyıya köşeye gizli kural ve extralar konulmamalı.Sahte olmayan referans adresleri verilmeli. (dikkat ederseniz hostçular referans sayfada bulunan sitelerin linklerini aktif yapmıyorlar) Hostbul da ve diğer webmaster platformlarında reklam verilmeli.

Son olarak, sen site adresini veremiyorsan, çekindiğin bir şey muhakkak vardır :rolleyes:

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güven özveri bilgi lazım acaba sitenin neden ismini yazmıyorsun buraya ? Bakarız sitenin ismini verirsen.

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşım Türkiye'de hosting satmak çok moda oldu. Bilen, bilmeyen, canı sıkılan herkez açıyor bir hosting sitesi. Yaa bana internet cafeye 20 tane makineye 512 bağlantı almış bu bağlantıdan host satıcam benim reklamımı yap diyenler bile oldu. Hardisk büyük Istersen sana alan veririm bile dedi. Ben yayınlamadım. Ne öyle 2 site kaldırmıcak siteden host kullanırım nede reklamını yaparım. Bu kadar düştü bu iş. iyiyi kötüyü anlamak içinde sitenin referanslarına bakarım. Kendi kullanıcımla o siteleri karşılaştırırım. Ayrıca senin kod bilginde çok önemli. Bilerekmi yapıyorsun yoksa laf olsun diyemi. tahtakale nin söylediklerinin hepsine eksiksiz katılıyorum. 1 gün açık 1 gün kapalı site olmaz. 2 gün açık 1 gün kapalıda olmaz. Site her zaman açık olmalı.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Istatistikler ve cogunluk tersini gosterse dahi, template konusu cok asiri onemli degil bana kalirsa. Barindirma hizmetinde bilinmesi gereken konular arasinda photoshop, html, javascript gibi seyler bulunmuyor. Bir de isteklerini cok acik ve net sekilde yazan insanlarin bir cogu bu isteklerin ne kadar bir maliyet getirecegini hesaplamadan yaziyorlar. Isteklerinin hepsi olmasi halinde MSN uzerinde ekledikleri host saglayicilari ile yapacaklari diyalog, kardes kaca sation???? cok pahali ben zoneym de su fiyata buldum olacaktir. Aldigin zaman Netone'dan, Superonline'dan 24 saat telefonla ararsin, ancak onlar da senin bilgisayar ogretmenin olmayi MSN'deki adam kadar istekli karsilamaz.Hem kisisellestirilmis hizmet isteyip, hem de sirket pbx istersen, orada 1000 tane insanla ugrasan servis elemani senin bir tik otende olsa da yureginiz arasinda bir ucurum olacaktir:)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede template çokda önemli değil adam gibi 2-3 referans koy hatta ben senin yerinde olsam adam gibi bi siteyle anlaş adamlara beleş iş yap yada cüzzi miktara adamları referans koy elemanların sitedede reklamın olur ayrıca hostbul ve benzeri sitelere reklam ver en azından emeğini çıkarırsın

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hi xxxxxxxx,

Sorry it is not possible as any changes to the time offset will apply across the domains hosted on the server which is currently set as GMT -6:00. Our normal practice is to advise users to have the time offset performed programatically in the scripts for time-sensitive functions.

Thank you.

Best Regards,
xxx xxx
xxxxxxx Tech Support

bana 1 saat içinde bu cevabı verebilir misin ?

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hostul a da reklam verdım 50 milyonluk sadece 1 satıs yapabildim hostbulun gerçekden hitleri kaliteli değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5