İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çeviri İşi İstiyorum

darkcesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaz tatilimi değerlendirmek için çeviri işi istiyorum. Blog siteleri için çeviriler, uzmanlık bilgisi gerektirmeyen çeviriler yapabilirim. Sürekli çalışmak isterim. İlk bir kaç çeviriyi tanıtım çevirisi olarak yaparım, beğenirseniz beraber çalışırız. Limitim yok ama gene de fazla zorlamayın. Şimdiden teşekkürler.

Freelanse.

I recently graduated with A degree and I am looking for a occupation to spend the summer working. I am extremely excited about my first job. Don't you think I have no experience because I am translator in some fan sites. For example; Tokio Hotel. So I want to face the hard side of the world beacuse there is a bigger picture out there. I believe I will be stronger than I am.

In this case I need your help and you need my help.

Sincerely

darkcesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykırı diyelim. Ayrıca alt taraf üst tarafın çevirisi değildir. Bunu da belirteyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5