İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Championship Manager

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu oyunun 2006 sını 2 kişilik oynayamıyor muyuz? Eski versiyonlarını oynamadım. İlk defa oynuyorum. 2006 yı kurdum ama tek takım seçtiriyor. Bir çaresi yok mudur ?

R

reklamsitesi.be

Misafir
vallaha cm 2006'yı ben de oynamadım onu bilmiyorum ama sana tavsiyem cm degil fm oynaman efsane cm serisinin(03/04'e kadar) devamı fm adıyla piyasaya çıkıyo şimdiki cm(5 ve sonrası)'nın sadece isim hakkı eidosta kaldığından cm oyunun asıl devamı si games'in yaptığı fm(football manager) 'dir

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demin forumları araştırırken gördüm öyleymiş evet. Ben Ultimate Soccer Manager 98 i oynamıştım 3-5 sene kadar. Sonraki oyunları beğenmemiştim çünkü. Arkadaşlar yine gündeme getirdiler. Oyun bakıyordum işte. Teşekkürler.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten CM'nin teknik olarak devamı FM, isim hakları başka firmaya gitti. CM'nin motoru daha iyi olabilir ama oynanış gerçekliği ve oyuncuların özelliklerinde FM önplanda..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya madem açıldı başlık ben FM de ikinci lig B den bir takım olmuştum.İlk yarı 2. oldum ve beni playoff'a gönderdi ama playoff maçları hiç başlamadı.. (Tabi bu 2005 kasımda filan oynamıştım) Ve bende çok sinirlendim o günden sonra birdaha denemedim 2. ligden. Ayrıca 1. Ligde Malatyaspor'la başlıyorum çok sarıyor tavsiye ederim..

R

reklamsitesi.be

Misafir
baya duydum o hatayı ama artık yok 6.0.3'ü yüklersen o sorun kalmadı oynamaya devam...

ben 1 haftada 2 kere oyuna başladım 2sinde de save de hata çıktı gitti iki save de yeniden başlıcam..

bi ara iyinet FM turnuvası yapalım online var mısınız?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ultimate Soccer Manger 98 de Ingiltere Amatör lig takımı Cheltenham Town u seçerdim. 1. Lige çıkana kadar 2002 olurdu zaten. Sonra şampiyon olurdum ilk senede. 3 lig + premier lig e çıkmak 4 sene sürüyordu :)

Taraftar sayımı gösterirdi. Stadımın trübünlerini yenilerdim. Stad reklamlarını, forma reklamlarını seçerdim. Stad etrafındaki büfeleri ve yiyecekleri bile ayarlardık. Ah USM ah.. Çıkarmadılar yenisini..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İngilterede Oxford derim. Brook diye bi adam vardı ben Buruk derdim. Evet turnuva olursa varım :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu FM 2006 ne kadar yavaş. AMD 64 3500+ 1 GB dual ddr ram var. 4 lig seçtim alt tarafı 10 dk da açmadı sinirlendim kapadım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet kurarken çok yavaş(şampiyonlar ligi ilk turu, ve uefa 2 turu da çok yavaş geçiyor ama aralarda serbest dolaşabiliyorsun) sonra sorun olmuyor fazla.. 4 Lig ama epey kasar en fazla 3 yaparım normali 2 :) (tabi 2. veya 3. liglerinden başlar ligler)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni yeni versiyonlar hiç sarmıyor.Üç boyut falan umurumda değil.İstatistikler iyi olsun yeter :) Cm 01-02 oynuyorum hâlâ :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 boyut nerde var ki (fm için diyorum) 3 boyut olsa oynamam ben o oyunu(büyük de konuşmayayım ama)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de öyle duydum ama hiç oynamadım..2 boyutlu olanını oynadım o da sarmadı...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben çok seviyorum. Üstten öle yuvarlak adamların top oynamasını.gol atınca insan bir başka oluyor :)

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi de kornerlerde 3 adam kaleyi kaplıyo gibi duruyo :D(biri kaleci biri ön direk biri uzak direkte duran adamlar) her gördüğümde kopuyorum

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok bende görüntü daha büyük,(çözünürlükten, pencere modunda oynuyorum) daha süper sarıyor bomboş saha koşturuyorlar :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Championship manager 03-04 ü öneririm hız bakımından da çok iyidir oyunda çok güzel. football manager e nedense kanım ısınmadı cm nin üst versiyonlarıda öyle.
00-01 de güzeldi 01-02 de cm 4 de sorun vardı ondan sonra çıkan 03-04 ise oldukça güzel. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5