İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

change.org

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Mail hesabıma bir mail geldi, antalya Alakır nehrini kurtaralım bir imza da sen ver diye, linke tıkladım baktım change.org , ismimi , mail adresimi vs yazdım imzaladım, imzalamaz olaydım. change.org e-mail hesabımı babasının boş tarlası sanmış galiba, boyuna mail gönderiyor. Arkadaşlar bu tür kampanyalar düzenlerken bir aracı site kullanırsanız dikkat ediniz. Doğaya sahip çıkalım tabii, çıkalım ama bizim doğamız da altüst olmasın.
change.org u prtotesto ediyorum. Google bot yakala bu sayfayı, göster herkese change.org u .

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Siteden yetkili bir arkadaş bana ulaşıp şu mesajı sizlere göndermemi istedi :
Dünyanın en büyük imza kampanyası platformu Change.org, nerede olursa olsun herkese çevresinde görmek istediği değişimi gerçekleştirmesine olanak sağlamak için çalışıyor. Change.org hiçkimseye kişinin isteği dışında eposta göndermez.

Sizin yaşadığınız sorunun kendi hesap ayarlarınızdan "Email Tercihleri"ne girerek "Bu durumda bana email gönder" seçeneğinin altında hangi durumlarda size eposta gönderileceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, size gelen her epostanın en altında "Email almak istemiyorum" linkine basarak eposta bildirimlerinden çıkabilirsiniz.

Eğer, yaşadığınız sorun bunlardan farklı bir şeyse tam olarak ne olduğunu anlamak için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Change.org, hiçkimsenin isteği dışında eposta almaması için yoğun çaba sarfediyor ve yaşadığınız sorunu gidermek için elimizden geleni yapacağız.

Change.org Türkiye ekibi

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
CaLViN, teşekkür ederim, yazdıklarımın arkasındayım.

nexus38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bende bir konuyu imzaladım ve change.org peşimi bırakmıyor. Yeni konu açıldığı anda e-posta geliyor. e-posta gelmesini istemiyorum bilen birisi yardım edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5