İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chat anlasmasi..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm
chat server sahiplerine Duyrulur..
chat serverimi degistirmek istiyorum..chat sayfama karsilik istediklerim..

1. sayfanizdan site'me banner reklami veya E-kart linki verilmesi..
2. ana girisinizden #japonya kanalina link verilmesi..
3.chate takilmadigim icin kanalimla ilgilenilmesi..sop,op alimi vs..

not:server degistirme nedenim bu 3 sartima ok denilip surekli linkim veya reklamimin kaldirilmasidir..sartlarimda cok ciddiyim aksi taktirde yine bu sekilde server degistirebilirim:)))

N

nsbil

Misafir
gulsehri siten gayet romantik ama o yazili sohbet bolumundeki title'a hayret ettim dogrusu. sohbet, saks sohbet, sesli sohbet, v.s.v.s. bence bir kac hit icin guzelim site bu sekil kullanilmamali diye dusunuyorum ben.. bilmem katilan varmi. bu tur seyler emeklerinide yokeder.. calismalarinda basarilar dilerim arkadasim.. saygilar sevgiler..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sayfamdaki bir saks yazisina hayret gosterecegine..sayfalar boyunca bos keywordlara neden tepki gostermiyorsunuz?
sanal alemin chati maglum ortada chat icin her soz yerli yerinde titlemde..peki hic alakasi olmayan bos sozlerle site icine keywordlar doldurupda hit kazananlara bu tepkiyi gosterseniz'de bir yerlere varsa turk webmastirlari..!!ben titlemde bir hata gormuyorum.sitelerin chat bolumlerindeki titlelerde %99 bu yaziyi goruyorum..beni elestricek ve kinayacak kimseyi tanimiyorum ki zaten elestiri yapacak kisi once kendi titlelerine sonra gizli keywordlarini duzeltsin ondan sonra soz hakki taninsin kendisine..
uyarin icin yinede tesekkur ediyorum..

G

guajira

Misafir
nsbil' Alıntı:
gulsehri siten gayet romantik ama o yazili sohbet bolumundeki title'a hayret ettim dogrusu. sohbet, saks sohbet, sesli sohbet, v.s.v.s. bence bir kac hit icin guzelim site bu sekil kullanilmamali diye dusunuyorum ben.. bilmem katilan varmi. bu tur seyler emeklerinide yokeder.. calismalarinda basarilar dilerim arkadasim.. saygilar sevgiler..

bence gulsehri haklı kardeş, sonuçta chat bu içinde saks kelimesinin kullanılmadığı kaç yer varki. ayrıca keywordler abartılı da değil o kadar.

O

OakLyn

Misafir
:) çözümsüzlükler içinde çözüm arıyoruz. yanlış olan bir şeye itimat gösterip yanlışı kapatmaya çalışıyoruz. açılan konuyla ilgisi yok ama nsbil arkadaşın söylediğine katılıyorum. herkes yapıyor diye senin de yapmana gerek yok gulsehri. öyle değil mi arkadaşım? zira burayı da okuyabilirsin:

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7518

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OakLyn' Alıntı:
:) çözümsüzlükler içinde çözüm arıyoruz. yanlış olan bir şeye itimat gösterip yanlışı kapatmaya çalışıyoruz. açılan konuyla ilgisi yok ama nsbil arkadaşın söylediğine katılıyorum. herkes yapıyor diye senin de yapmana gerek yok gulsehri. öyle değil mi arkadaşım? zira burayı da okuyabilirsin:

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7518
ne demeye calistigini anlamadim..sacma sapan konularla sozlerle basligimi doldurmayin lutfen..ben chat sayfami bir servere yonlendirme icin buraya duyuru yapiyorum..sizse bir saks kelimesini buyutum kendinizi ak beni kara gostermeye calisiyorsunuz ki zaten oyle birsey olamaz cunku hepinizin sitesinin bir kosesinde gizli veya acikta bu soz bir veya binlerce kez yazilmis..artik su muhabbeti keselim..!!!

evet arkadaslar basligim yine normal sekilde devam ediyor chat sayfasi linki isteyenler yazsin lutfen..

bos sozlere gerek yok..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Chat bölümlerinizi irc.vaynet.com networkuna katabilirsiniz. Link reklamınızda www.vaynet.com ana sayfasında yapılabilir. Useriniz 50 veya üzerindeyse banner reklamınızda yapılabilir. Cevabınızı bekliyorum.

Not: Chat java programımız eschattir. http://sohbet.vaynet.com

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eschat olmasi guzel..link olarakta e-kart linki verilirse sevinirim..userimin kac uzerinde oldugunu henuz belirtemem cunku chate takilmiyorum..onu zamanla siz belirleyebilirsiniz..
msn : [email protected] burdan iletisimde bulunabiliriz..suan onlineyim..

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasım senin karalama vs vs gibi bir niyetimiz yok + Senin baslıgını doldurma taraftarida degilim , Sadece calistiginiz sunuculari birazcık Takip edin bunu soylemeye calistim ,Bircok sunucu reklam yapmaktalar Clone/trojan vs vs su an da zaten durumlari ortada herkes ektigini bicermis.. Burada calinan birkac sozcuk deil tamamen index'i almis adamlar gulunc bu :)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teodor' Alıntı:
Arkadasım senin karalama vs vs gibi bir niyetimiz yok + Senin baslıgını doldurma taraftarida degilim , Sadece calistiginiz sunuculari birazcık Takip edin bunu soylemeye calistim ,Bircok sunucu reklam yapmaktalar Clone/trojan vs vs su an da zaten durumlari ortada herkes ektigini bicermis.. Burada calinan birkac sozcuk deil tamamen index'i almis adamlar gulunc bu :)
teodor sizin indexi aldigi icin herhangi 1 sey yazmadim diger arkadaslara di msgim tabiki sozlerinde haklisin..cunku sen bir emek vererek gunlerce bunun uzerinde calisip yorularak birseyler yapiyorsun yayina sokuyorsun,ucgun sonra bakki baskasi 5 dk lik bir calismayla kendisine hazirlayip yayinlamis...
bu benim cok basima geliyor yeminle biktim artik..parali,parasiz bir host ,domain aliyorlar senin hazir indexi atiyorlar iste benim sitem nasil olmus muhabbetine giriyorlar..altinada imzalarini atmazlarmi..!!!

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozur birde bu arada vaynet.com ile anlastik..bu baslik kapatilabilir sayin moderator arkadaslarim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5