İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chat Yaparken Para Kazanin (e-gold)

S

siberkolay

Misafir
http://hyipcheck.info/newchat/?ref=linuxtr : chat yaparken makul bi şekilde para kazanıyorsunuz üye olduktan sonra konuşmalarınızı mümkün olduğu kadar ingilizce yapmaya dikkat edin nekadar kazandığınızı öğrenmek için //stats yazmanız ve paranızı çekmek içinde 0.1 $ iniz olduğunda //withdraw e-gold numaranız (örnek //withdraw 1262031) gibi yazmanız yeterli...(ayrıca low payout başlığı içinde ilgi olmadığı için devam ettirmeyeceğim isteyenler benim forumdan takip edebilir eğerki güzel siteler bulursam )

H

hibrahim

Misafir
mesaj başına 0.1 cent çok az bence 1000 mesaj atacan ki 1$ gelsin... tamam belki para paradır diyebilirsiniz ama bence değmez...

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msj başına 0.1 cent bencede cok az,ayrıca kurallarıda cok sıkı gozukuyor,sanırım biraz yeni olduklarından henuz sponsorlarıda yok,zaten amac olabildigince insan toplayıp sponsor kazanmak,onun için bu sitenin daha zamana ihtiyacı var bence,bana pek guvenilir gelmedi bu açıdan...ama tabi ing 1000 msj atıp 1 dolar da olsa kazanmak isterim diyenlere bir lafım olamaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5