İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

chate oto giris hatasi?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar benim bir sorunum var ana sayfada nick yazdimda direk chate baglanmiyor. Chat sayfasinda ikinci kez nick istiyor bunu eskide yapmistim simdi farkettim olmuyor bu hata bulamadim yardimci olacak arkadaslar varsa bizahmet hatasi söylesin. Adres www.delikanlim.net saygilarimla...

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Takma ismin girildiği yerde;
Kod:
<input class="textfield"><input name="nick" size="11" style="font-family: Verdana; font-size: 10px; font-weight: bold; background-color: rgb(248, 211, 7);" type="text">
Şu kod var. Bu kodun başındaki <input class="textfield"> kısmını sildiğin zaman sorun düzelecektir.

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda biraz php bilmen gerekiyor. Anasayfada nick ve sifre isimlerindeki textfield'lerden alınan bilgileri aşağıda gördüğün valuelere yazdırman gerekiyor.
Eschat sayfasında;
Kod:
<param name='password' value=''><param name='nickname' value=''>

Yukardaki kodları şu şekilde değiştir bakalım.
PHP:
<param name='password' value='<? echo $_POST['sifre']; ?>'><param name='nickname' value='<? echo $_POST['nick']; ?>'>

Sanırım böyle düzelmesi gerekiyor.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok tsk ederim allah senden razi olsun oldu vallah :) php den cok anlamiyom ögrenmek istiyoruz ama insallah ilerde olur neyse sagol yeniden...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5