İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

chatin reklamı yayınlayan uyanık webmasterlar! Okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

chatin

Misafir
İYİNET ADMİNİNE:

Kendine moderatör diyen (pardon Murat diyen) bu arkadaş, "Moderatörler ile münakaşa etmeyiniz" diye bir kural var diyor.

Bu kuralı: "Size insanca davranan ve insan olan moderatörler ile münakaşa etmeyiniz" şeklinde değiştirirseniz forumun etkinliği artacaktır.

YIKILLLLLLINNN KARŞIMDANNN, MODERATÖRÜÜMMM ULLAAANNN ADDIMM DA MODERATÖR DEĞİLLLLL anadın mı...

Sen nasıl davranıyorsan ona göre karşılık alıyorsun ShadowSong BABA ;)

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb

Mrb,
Bakın arkadaşlar chatin reklamının nasıl alındıgını bilmiyorum. Ama ünlü ve tanınmış siteleri bulup reklam verdikleri kanaatindeyim.

Bir arkadaş çıkıp bi konu yazıyor Konu saçma veya ilgisiz olabilir fakat diğer uyelerin "bu ne biçim konu, foruma faydan yok" gibi lafları yazmaya hakkı yoktur. Bu forum herkese açık bir forumdur İsteyen ilgili konuda mesaj yazabilir. Moderatörlerin görevide uyeleri küçük düşürücü ve uzman tavırlar sergilemek değildir. Yazıya bakar uygun değilse siler.Tabiki bunu yapan moderatorde suc yok.Mod veren adminin bir hatasıdır.

Burda biri yazı yazıyor diğerleri hucum ediyor. Foruma katkısı olmadıgından bahseden arkadas kendisi gereksiz bir cevap yazarakda foruma katkıda bulunmuyor
Bunlar beni ilgilendirmez ama boş yere forumları doldurmayın.
-------
İyi çalışmalar ***SaVaGe***

B

Bedavalar-Net

Misafir
SavaGe icin

chatin' Alıntı:
Selamlar,

Yakında askere gideceğim için foruma yazı yazmaya başlamayacaktım ancak gördüğüm bazı şeyler kafamı acayip attırıyor.

Her forumda ve her konuda "yardımlaşalım" "birbirimizi koruyalım" zart zurt diyen, kendini uyanık zanneden bazı "webmaster" arkadaşlara soruyorum! "chatin" reklamını nasıl yayınlıyorsunuz? Bu kadar çok sitede yayınlandığına göre bir yolu olmalı. Dayanışmadan dem vuran ve o reklamı yayınlayan site sahiplerini, diğer site sahiplerine de chatin reklamı alabilmeleri için yardım etmeye çağırıyorum!

Ama büyük ihtimal, vatan millet sakarya diyen o arkadaşlar, yine kendi çıkarlarından başka bir şey düşünmeyerek cevap vermeyecekler!!

Böyle uyanıklıklarla olmaz!!

SAVAGE benden bahsediyorsun sanirim,okuman varsa yada okudugunu iyi anlayabiliyorsan bu ilk mesaji tekrar okumani tavsiye ederim.

Böyle bir mesaja ben az bile tepki verdim hemde cok az.Buradaki herkezin avukati degilim,kimsenin avukati degilim ama belli bir topluluga saygisizlik yapildiginda bende o toplumun bir bireyi olarak tepkimi belirtmek hakkim.Özür dileyecegi yerde olayi daha da atesliyor,bazi okumasini bilmeyen kisilerde yada bazi seyleri belli nedenlerle görmezlikten gelip tam ters istikamete o kisi yaninda saldiriya gecenler tek tük cikabilir ama okyanusta bir nokta kadar yeri olmaz bu kisilerin.Sana da yazma gereginde bulundum belki tekrar okuyup olanlari daha iyi kavrayabilirsin.

Saygilarimla

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okyanusta bir nokta

Tekrar mrb,

Bedavaler.net kardeş ben son derece güzel okudum ve anladım.Chatin üslübü bozuk olduğu konusunda haklısın fakat saygısızca oldugunu sanmıyorum sebebi burası sanal kimseye yaşından dolayı saygı gosteremezsin eger saygı websitelerine bakıpta gosterilecekse yahoo ya hergun saygı duruşunda durmalıyınız.

Chatin reklamını yayınlıyor olmasınki bu lafa alınmışsın ki Eğer yayınlamıyorsan ne için gereksiz cevap yazıyorsun. "bu forumda kimsenin zart zurt edip etmediğini de herkes biliyor" demiş. Ben burdan chatinin direk size karşı kötü birşey demek istemediğini anlıyorum.Tabi sizde anlıyor olmalısınız.

Chatini tanımıyorum bir ilgim yok öfkeli bir mesaj yazıyor ve adam iyinet forumlarına yararı olmayan bir kişi oluveriyor. Eğer herkes uzman olsaydı forum diye birşey icat edilmezdi.Forumlarda yardım eden kadarda yardım alanın yeri önemlidir.

Söylermisin sana karşı ne demiş ? Sen reklam hakkında bilgi vereceğin yere bu arkadaşa asıl saldırıyı sen yapıyorsun.

Yarası olan gocunur hesabıyla chatin dediği gibi "kendini uyanık zanneden webmaster" sıfatına giriyorsun. Chatin nasıl reklam alabilirim yardımlaşmaya davet ediyorum demiş. "Ama büyük ihtimal, vatan millet sakarya diyen o arkadaşlar, yine kendi çıkarlarından başka bir şey düşünmeyerek cevap vermeyecekler!!"
söylediğinde haklı çıktı.

Madem chatin reklamını yayınlıyorsun ve chatin in haksız oldugunu düşünüyorsun anlatki chatin haksız cıksın. Chatin a demiş sen b demişsin.

Bence reklam hakkında bilgi vermek yerine başka konularda cevap vermişsin.

Ben kimseye saldırı filan yapmıyorum ben senin yazdıklarını söledim fakat sende her mesaja cevap verme gibi bir şey görüyorum.Kimseyle bir derdim yok Forumlara girer yardım edebildigime yardım eder yardım alacagım kişilerdende yardım alır çıkarım.

Okyanusta bir nokta demişsin evt haklısın herkes tek bir nokta olabilirim ama unutmaki dünyanın bile merkezi bir noktadır.

Fakat ben küçük nokta isem ve siz gene chatin üslubu bozuk bir biçimde "çete bozuntusu bir grup insan" lar dediği gibi bir araya gelen noktalarsanız bilemiyorum.

Beni ister haksız ister haklı düşünün bir daha bu konuya cevap yazmayacağım. Teşekkürler.

K

kahvelak

Misafir
Madem merak ediliyor "netbul chatin" bölümüne bir mail atsanızda cevap almayı bekleseniz, alıncada burda yayınlasanızda herkes faydalansa.

B

Bedavalar-Net

Misafir
selam

Yazim yanlisimdan öte pisman olmak istemedigim yazilar yazdim,bu ben degilim,en iyisi susmak.

Cahtin reklami alip almamak önemli degil benim icin,ben kardeslerim icin konustum,bedavamelodi,veya.net,icerix.com ve daha cogu chatin reklami almislardir.Benim kizdigim nokta genelleme yapiyor.Ben kendimi savundugum gibi kardeslerimide savunurum bunu aklina iyi sok.Bir daha forumlarda ne sen benimle ne de ben seninle muhattab olmayalim bize yakisani yapalim,birbirimize karsi susalim,buradaki kim hakli herkez biliyor.

Allaha emanet ol suna da bilgi hic bir zaman haksizin yaninda arkadasim dahi olsa yeralmadim.Hic bir zaman cete olmadim.Beni taniyan onlarca webmaster arkadasim cok iyi bilirler.

Kalin saglicakla.benim icin konu bitmistir.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Haa bu forumda yazi yazmak icin yazdigim bir yazim varsa gereksiz yere yemin ediyorum bir daha foruma moruma ugramiycam,birisi ciksin desin laf olsun diye yaziyorsun.Savage ayip ediyosun,bul öyle bir yazimi delikanli sözü forum hayatimi kapaticam.

B

borsaforum

Misafir
Reklam almanız için ilk 100.000 site arasına girmeniz lazım. Bunu nasıl anlarsınız?

Sitenizin adını;

http://www.alexa.com

adresinde ki arama kısmına yazın ve tüm dünyada yayın yapan siteler arasında kaçıncı olduğunuzu görün. Reklam ancak hiti bol sitelere verilir.

Yine bu sitede sol altta Turkish bölümünde Türkiye nini ilk 100 sitesinin sıralaması var. Reklam pastası bu siteler arasında paylaşılıyor asıl olarak.

İşte link;

http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?ts_mode=lang&lang=tr

Gördüğünüz üzere Google Türk, Mynet ve Milliyet gazetesi ilk üç sırayı paylaşmış.

Reklam başka nasıl alınır? Torpille alınır. Ancak kimse babasının oğlu olsa torpille reklam vermez. Anlayacağınız reklam almanın yolu;

- Kaliteli içerik
- Doyurucu içerik,
- İyi bir tasarım,
- Down olmayan bir site,
- Güvende hissedeceğiniz bir site,
- Hiti bol bir site,
- Devamlı güncel bir site

gibi aklıma gelen bazı koşullardan oluşuyor. Yani webmaster arkadaşların reklam almak için bir yöntemi varsa buda sitelerinin revaçta site olmasıdır. Başka türlü olmaz arkadaşlar. Dolayısıyla birbirinizi kırmanın manası yok bence.

Sevgi ile kalın.

Barış içinde yaşayın.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok komik yaa. günlerdir bu başlığı görüyorum forumda fakat bunu konuyu acan kisinin chatin reklamini yayinlayan webmasterlara verdigi, verecegi bir bilgi mesaji olarak algılıyordum hep :) chatin reklami ile alakam olmadigi icin de basligin icine hic bakmamistim... takii gosterim sayisinin 800 leri gecmesinden sonra meraktan bakayim dedim.. okuyunca kırıldım resmen.. ne bekliyordum ne buldum.. :)

chatin! amacina ulasmissin her yonden, tebrik ediyorum seni!

Valla kardeş elimde olsa sana da verirdim chatin bi chatin reklami ama malesef... bence sen bu talebini buraya deilde netbula felan yapsaydin belkide kapmistin reklami ha :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not: chatin! sakına askerde böle chatin işlere girme.. ordada bole ortaligi katarsan birbirine sonuc burdaki gibi olmaz bilesin..

hadi sana hayirli teskereler.....

C

chemeng

Misafir
chatin nickli arkadaşım sen kendini ne zannediyorsun da gelip burda atıp tutuyorsun... arkadaşların da bahsettiği gibi herşeyin bir yolu yordamı vardır. soru sormanın, yardım istemenin de olduğu gibi... gelip bu reklam nasıl alınıyor yardımcı olabilirmisiniz diyeceğine saçma salak yazıp duruyorun. bir de milletle tartışıyorsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5