İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chip.com.tr Botu - Ücretsiz

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhabalar..

Chip.com.tr botu dağıtıyorum..
Chip.com.tr 'yi biliyordur herkez çok büyük bi platforum çoğu kişide arıyordur botunu büyük ihtimal..
Bende dağıtıyorum.:)

Yapmanız gereken çok kolay dosyayı acın wp'nin kurulu olduğu database bilgilerini yazın sonra istediğiniz ad ile ftp 'ye atın..
Sonra konuyu seçin o eklesin çok kolay bişey :)

İyi Günlerde Kullanın.

İndirme Adresi:http://emirkaruc.net/depo/bot.rar

Sitemdeki yazım:http://emirkaruc.net/chip-com-tr-botu-ucretsiz.html

A

abdullahsabit

Misafir
indirdim bakalım inş yapabilirim

paylaşım için eline sağlık

izmirbeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Localde denedim gayet iyi çalışıyor ancak makalenin sonuna "Kaynak : Susma.in" şeklinde reklam ekliyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
makaleyi ilk eklediğinde yayınlıyor ancak tekrar düznlediğinde yayımla seçeneğini göremiyorsun, zamanlanmış olarak kaydediyor, konu yayımlanmış olarak seçilemiyor malesef ve / işareti ayraçlarda kullanılmış neden acaba? stabil bir bot değil

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
makaleyi ilk eklediğinde yayınlıyor ancak tekrar düznlediğinde yayımla seçeneğini göremiyorsun, zamanlanmış olarak kaydediyor, konu yayımlanmış olarak seçilemiyor malesef ve / işareti ayraçlarda kullanılmış neden acaba? stabil bir bot değil

Evet o dediklerinizi pek bende anlamış değilim hani seçilenleri düzenle diyor
O / işareti yapan tek şey ' işareti hani mesela Türkiye 'de yazılcakya o ' /////// getiriyor... :S

Ekleme:
benim yayınladığım konularda resim çıkmadı neden acaba :/

hımm ftpnize depo diye bi klassör yarattınızmı resimlerin orda depolanması için..:)

Ekleme:
Aynı problemler bende de mevcut ne yazık ki.

Depransana cevap verdim mahmutada onları okursanız sevinriim.

Diğer eline sağlık teşşekurler gibi yorumlar yapanlarada
Ben teşşekur ederim.. Herkeze cevap veremedim k.bakmayın...

yet_one

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar bu bota ihtiyacım var biraz konu kasmak istiyorum ancak arkadaşın sitesi kapalı rica etsem daha önce indiren arkadaşlar mümkünse butou yükleyip gönderbiirmi konunun takipcisiyim iyinete sevgilerle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5