İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chitika tarzı yeni sponsor

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olmak isterseniz

http://www.widgetbucks.com/home.page?referrer=2171002

tıklama başına 0.20-1 usd arasında değişen ücretler veriyo 1000 gösterime 1-2 dolar çek ve paypalla ödeme yapıyo

yeni üyelere 25 dolar bonus var

absürt yasak

ödemeler 45 günde yapılıyor reklam ebatları adsenseye benziyor tr sitelerde kullanabilirsiniz

widgettq7.jpg

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit: ödeme 45 günde yapılıyor demişsin bu tam olarak nerde yazıyor ve neden 45 gün anlıyamadım doğrusu sanırım sistemde yeni ödeme alanda yok ama kullanmaya başladım yabancı bir sitemde bugün 21 tıklamaya 5.88$ vermiş gayet iyi bir oran ödeme yaparsa site

kerti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mpire will pay Publisher Payment for the previous month's activity within forty-five (45) days of the end of each month, subject to a monthly minimum of U.S. $50.00.

asasmaz yalan söylemez:)

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben pek ingilizce bilmiyorum acaba ne kadar kazandığıma nerden bakabilirim ve nasıl ödeme isteyebilirim ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabancı forumlardada çok tartışılan bir sponsor.Daha Türkiyeden ödeme yapmadı kimseye ancak ödeme yaparsa baya bir kullanıcısı olacaktır.Tabi alışveriş yapmayan Türk kullanıcılarını engellemekte ikinci adımı olacaktır.

Ref'inden üye olmuştum ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
paypale odeme yapıyormu odemeler ne şekilde oluyor bilgilendircek arkadaş varsa yabancı sitelerimde kullanmak istiyorum

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banlamalar başladı arkadaşlar Türkçe içerikli siteler banlanıyor bilginize...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
fazla sevinildi :D
0.20 - 0.40 $ Tık başı ve türk webmasterlara :D Belliydi banlanılcagı

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw arkadaşlar benim para biriktide paypalım yok nasıl alabilirim yaw ? :D

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
importanat başlıklı bir email göndermişler... ne diyor anlayan varmı?

Dear WidgetBucks Publisher,

One of the concerns we've heard from many of you has been the slow loading times of our widgets. We really appreciate your feedback and comments in helping us improve in this area. So, today we addressed this issue by rolling out new code that ultimately delivers faster loading widgets.

It is very important to note that this update will require action on your part. You will need to update code of your existing widgets for the speedier load times to take affect on your site, blog or network. Know that changing the code will not impact earnings for any of your widgets.

Here are the two steps you'll need to follow:

1. Sign-in to http://widgetbucks.com and go to My Widgets
2. For each active widget, simply edit and re-copy the code block into your site or blog (the same steps you went through when you created the widgets originally)

Another option for updating code is to utilize the new categories and ad sizes we've incorporated over the last few weeks. Modifying a widget's size or category -- or creating an entirely new widget for that matter -- will generate the new code that can then be re-copied to your site or blog.

Also, if you have questions specific to your WidgetBucks account, email us at help [at] widgetbucks [dot] com. We will do our best to back to you within 24 hours. If you have a general comment or need something clarified that can help you and perhaps other publishers, feel free to post a comment on this blog.

Thanks again for using WidgetBucks.

The WidgetBucks Team

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodlar yenilenmiş güncelleyin diyo panele girip kodları bi daha ayarlayın

osmaniyeweb

paypalın yoksa çek seçeneği var

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asasmaz sanırım takip ediyosun bu sponsoru ref'inden üye oldum ve hesapta yüksek miktarda para birikti yabancı hitli sitemde kullanıyorum ama ödeme yapıyormu yapmıyormu kesin bir bilgiye ulaşamadım hala ve bu beni tedirgin ediyor adsense kullanıp 3'de birini alabilirim en azından garantili olur diye düşünmeye başladım, bildiğin ödeme alan türk yada yabancı birileri varmı herhangi bir yerde ?

Birde adsense ile bir arada kullanılabilirmi, sanırım bu sponsorda içeriğe göre reklam belirliyor, o yüzden adsense kurallarına aykırı olması gerek ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dün ve bugünün gösterim ve clicklerinde tuhafıklar var. bazı kanallarda silinmiş, bazılarında düne ait kayıt bile yok. halbüki dün baktığımda vardı gösterim ve click sayıları.

acaba sizdede dün ve bugün istatistiklerinde tuhaflık varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5