İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chmod Değeri Verme

informess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba..
777 değerinde olan dosyama nasıl 750 değeri veririm. ftp'den yaptığım zaman tekrar 777 oluyor. cpanelden nasıl yapılır ?

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cpanel'den dosya yöneticisine girin, ftp klasörlerinin karşınıza geldiği ekran da hangi klasörün değerini değiştirmek istiyorsanız o klasöre sağ tıklayın, change permissions seçin ve değeri 750 yapıp kaydedin.

informess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle tek tek uğraşılıyor ama ? Yapmak istediğim wp dizinine 750 değerini vermek. bazıları 777 basazıları 654 falan. hek ten korunma için 750 olması gerekiyor. Araştırmalarıma göre bu kanıya vardım.

informess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hepsini yaptım ve wp admin panelim tamamen değişti renkler gözükmüyor beyaz ve çubuklu bir sayfa oldu. eski haline nasıl getiririz bu değerleri. ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5