İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CHP milletvekilinin .com alan adı (2 yaşında)

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canan-aritman.jpg

Çok tartışmalı bir isim: Canan Arıtman. Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden yapılandırdığı CHP yönetimine muhalif olduğu için bu dönem MV seçilmedi. 2008'de Abdullah Gül'ün etnik kökeniyle ilgili bir polemiğe girmişti. Deniz Baykal yönetimine çok yakın bir isim.

Alan adı: CANANARITMAN.COM
Bitiş tarihi: 19 Aralık 2011
Kayıtlı olduğu yer: Name.com
Transfer ücreti: Name.com hesapları arasında ücretsiz, Name.com'a kayıt da ücretsiz
Minimum fiyat: 150TL
Başlangıç fiyatı: 150TL
Minimum artış: 5TL
Bitiş süresi: Son tekliften 48 saat sonra
Hemen Al: 450TL
Notlar:

- Türkiye İş Bankası veya Ziraat Bankası hesaplarım var; ödemeyi bu yolla alacağım.
- Bu açık artırma 4 webmaster forumunda birden açılmıştır: R10, İyinet, Zone.org ve Fuub.net.

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün R10'da özel mesajla bir adet teklif aldım (200 lira). Açık artırmayı başlatmaya yetse bile, tahminimce forum kurallarına aykırı olacağı için teklifi kabul edemiyorum. Buradan da bildirmiş olayım istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi