İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CHP'de üzücü olay.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe konuşmaktan aciz o kadar çok milletvekili varki normal gelio bu tür şeyler bana.
hatta hala adalette adam öldürmekle yada kaçakçılıkla suçlanan o kadar milletvekili varken....

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D komik olduğu kadar acıklı . hiç olmadı gözümde düştü.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Tansiyonu düşmüş ve şaşırmış, adam emekli ögretmen mutlaka biliyordur.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adam çok komik içipde çıkmış heralde...
bunlar mı Atatürk'ün partisi bunlar mı cumhuriyeti savunacak demicem.
Her partide olur böle çürük elmalar..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ey nazlı hilal kahraman ırkıma bir günde bu şiddet bu celal sana bana dokunma çok özür dilerim

bu adamın kafası mı güzel anlamadım valla elin yabancısı bile daha güzel okuyor istiklal marşımızı.. yazık ki ne yazık bu minik kardeşimiz nasılda okuyor..

http://www.youtube.com/watch?v=ucsXmne1Vpk

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamın özür dilemesi anında çok kötü oldum ya..
Hadi bir kez böyle bi rezalet yaptı.niye ikinci defa daha yapıyor? onu anlayamadım.İnsanların tepkiside oldukça az.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstiklal marşını okumayı bilmeyen bir öğretmen nasil ögretmen olmuş düşündürücü gerçekten

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
biliyodur ya okadar da değil adamda bi haller var belli, ilaç felan aldıysa (bazı yatıştırıcı ilaçlar bu etkiyi yapıyo)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heyecanlanmıştır,
geçen yıllarda mhpye katılan biri kurt işareti yapamamıştı bi türlü :)
olur insanlık hali.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Olur bu tür şeyler insan geliyor bazen babasının adını unutuyor ben bir kasıt aramıyorum adam zaten özür dilemiş heyacanlanmış sanırım. zaten istiklal marşımızın 10 kıtasınıda bilen çok az insan var bakmayın insanların tavırlarına ben Askerligimi kırklar eli oto ulaştırma takımında yaptım. Sabah marşlar konusunda timlere ayrıldık ben timimi aldım ögretim dedim o anda ehliyet almak için vizeden bir konvoy geldi ve diger arkadaşlar onlarla ilgilenmek zorunda kaldı bende tüm takımı aldım 35 kişi civarında idik. bırakın 10 Kıtayı 7 kişiden hariç hiç biri 2 kıtayı tamamlayamadı. sonra sordum hangi takımlısınız bir cogu takımının 11ini sayabildi. Sonuç o zamanki koşullarda bunlarla karşılaşan biri olarak bunu çok görmüyorum.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde chp nin izmir kongresinde de Atatürk portresi ayak altına konulup baykal ın portresi asılmıştı. Ne oldu, hata ettik özür dileriz dediler ve unutuldu. chp yapınca hata, başkası yapınca kasıt ve suç. Ne güzel memleket valla.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçenlerde chp nin izmir kongresinde de Atatürk portresi ayak altına konulup baykal ın portresi asılmıştı. Ne oldu, hata ettik özür dileriz dediler ve unutuldu. chp yapınca hata, başkası yapınca kasıt ve suç. Ne güzel memleket valla.

Merhaba,
Muhalafeti hiç bir yerde fazla zorlamaz medya çünkü primi baştakiler yapar. hükümet en iyi malzemedir bu konularda.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu nerelere çekilmiş bravo.
70 yaşında emekli bir öğretmen, onca kalabalığın önünde heyecanlanmış ve aksamış okurken. Pes yani , buna ithafen konu bile açılmış ve üstüne üstlük tartışıyoruz:)
konu parti olayı değil, tamamen insanidir.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim babannem 83 yaşımda yalanım varsa şerefsizim istiklal marşını ezbere biliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5