İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çiçekçiler Bitti Kapıcılar Başladı :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kapı kelimesi ile mp3 kelimesi arasında google adsense nasıl bir bağlantı kuruyor fikri olan var mı ? Çiçekçileri engelledik kurtulduk bunlarıda engelliycez sanırım :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çicekçiler kesenin ağzını açtı, her kelimede çıkmaya başladılar.adamların iş yapabilecegi sayılı günlerden biri geliyor.14 şubat kolay degil tabii. :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş neden engelliyorsunki çicekciyi tuıklayan olur para kaznacaksın daha ne ..

G

guajira

Misafir
Adsense'e rest çektim isyanlardayım. Paramı yollasın Beni atsın, başka bişi istemiyorum. Ondan sonra bu adsense muhabbetlerine dönüp bakmayacam bile:)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ben çiçekçileri engelleyeli yaklaşık 1 ay oluyor çiçekci reklamına kimse tıklamıyorduda ondan engellemiştim onları engelledim bu aralardada işte çelik kapı yapanlar çıkıyor gündeme :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim belam nakliyeciler :) sözlük içeriğinde ne geziyolarsa (translation -> transportation belki alaka kurulur gibi abuk bir tez de ortaya atılabilir)...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizceyle kamyoncular yakından ilgileniyor demek ki hdogan :) e-sehirde ne güzel işte da 10 defa çelik kapıcıya tıklama 1 defa hostcuya tıklamaya eşittir ehuehuehu

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kamyoncular bile AdWords kullaniyor ise memleketimin buyuk firmalari neden bi-haber bu meseleden halen anlamis degilim. cicek, bortu, bocek, nakliyeci, kapi, pencere yeter vallahi...

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi' Alıntı:
Ya kapı kelimesi ile mp3 kelimesi arasında google adsense nasıl bir bağlantı kuruyor fikri olan var mı ? Çiçekçileri engelledik kurtulduk bunlarıda engelliycez sanırım :)
Reklam verenler, reklamlarının yayınlanması konusundan bir çok seçeneğe sahipler. Bunlardan biride Anahtar Kelime seçimi. Reklam veren anahtar kelime seçimi kullandı ise, reklamlar seçilen kelime ile bağlantılı sitelerde çıkıyor. Ancak Adwords konusunda yeni olan reklam verenler herhangi bir kelime seçimi yapmazsa, o reklamlar ilgili ilgisiz her sitede çıkıyor.

https://adwords.google.com/select/tools.html
https://adwords.google.com/select/KeywordSandbox

Herhalde bizim Türk reklam verenler acemiliklerinden olacakki, en düşük bid seçeneği ile bölge olarak Türkiyeyi seçiyorlar, fakat anahtar kelime seçeneği kullanmıyorlar sanırım.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla bende bir sitede cicekciler cıkıyor..
Yabancı hatun isimleriyle ilgili sitelerin birinde Notre Dame (Universite var bu isimde) Bu aynı zamanda Giyim markası sanırım. O Ürünü satan magaza reklamları cıkıyor.
Christina Aguilera ile ilgili sitede :
Hotel Christina Lourdes
Reservation at Competitive Rates! Listings with Photos and Maps.
Bu cıkıyor :D
Tatu ile ilgili sitede :
Graphic Connection
Rotulacion y mobiliario urbano Publicidad, imagen, gran formato
Bu cıkıyor.
Rebecca Cartwright (Buda bir hatun) sitesindede yabancı giyim magazaları siteleri cıkıyor.
Melania Knauss (Buda bir hatun) sitesinde "Trump" ne ise onunla ilgili siteler cıkıyor. Reklamlarında Bile $50k Rakamları geciyor :) Ama sitelere girdiğimde bir b.. anlamıyorum dogrusu :D
Kapıcılar ve cicekcilerle işim yok gibi birsey yani. Bu kadar reklam yayınladıgım site var 1,50 $ ı gecmiyor kazancım. Ben sıkıldım bu adsense'den. Su anda 62 $ felan. 100 $ olsun :
Yar sacların Lüle Lüle.
Adsense sana Güle Güle..

F

fdiker

Misafir
Bence frame kullanman yalnış, sitene ilk girildiğinde hangi reklam çıktıysa kişi sitenden çıkana kadar aynı reklamı görüyor ve ilk girdiğinde ilgilendiği bir konu çıkarsa ne ala çıkmazsa siteyi terk edinceye kadar tıklama ihtimali yok
+ arama motoruyla gelen bir kişi örneğin http://www.sevenler.net/modules.php?name=Stories_Archive bu sayfaya gelirse reklamını siteden çıkıncaya kadar görmüyor bile

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
fdiker' Alıntı:
Bence frame kullanman yalnış, sitene ilk girildiğinde hangi reklam çıktıysa kişi sitenden çıkana kadar aynı reklamı görüyor ve ilk girdiğinde ilgilendiği bir konu çıkarsa ne ala çıkmazsa siteyi terk edinceye kadar tıklama ihtimali yok
+ arama motoruyla gelen bir kişi örneğin http://www.sevenler.net/modules.php?name=Stories_Archive bu sayfaya gelirse reklamını siteden çıkıncaya kadar görmüyor bile
Yaw Adsense'yi iplemiyorum zaten. Görselerde olur görmeselerde. Günde 1 $ kazandıran birsey benim isimi gormez. Dediğim gibi 100 $ a tamamlayayım bari. 65 $ ı google'ye bagıslayacak değilim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5