İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ciddi Bir Proje İçin...

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Anahtar teslim arkadaşlık sitesi yaptırmak istiyoruz.

Bu proje için ciddi miktarda bütçe ayırdık fakat bu bütçenin büyük parçası tanıtımlar için kullanılıcak. Geri kalan miktar ise script+tasarım için kullanılacak. Script+Tasarım için ortalama fiyatı bildiğimizden yada tahmin ettiğimizden (önceden yaptırdığımız projelerden) ona göre ayarladık.

Madem okadar bütçe ayırdınız, gidin profesyonel bir şirkete verin yapsın diye düşenebilirsiniz ama biz biliyoruzki bu forumda bulunan arkadaşlar da profesyonel şirketler kadar iyi iş çıkartıyorlar.

Tanıtım gene bu forumdaki arkadaşların siteleri aracılığı ve bazı yayın kuruluşları aracılığı ile yapılcak. Site yayına geçmeden 2 hafta önce yeni bir konu açarak, reklamlarımızı yayınlayacağımız sitelerden istediğimiz şartları ve ziyaretçi pofillerini belirteceğiz.

Lütfen projenin profesyonelliğine ve ciddiyetine uygun referans gösteremeyen arkadaşlar mesaj yollamasın.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Madem okadar bütçe ayırdınız, gidin profesyonel bir şirkete verin yapsın diye düşenebilirsiniz ama biz biliyoruzki bu forumda bulunan arkadaşlar da profesyonel şirketler kadar iyi iş çıkartıyorlar.

bak biz yapardık fakat şirketiz ... nasıl olucak :rolleyes:

M

magic2melody

Misafir
Selam altyapıyı asp düşünüyorsanız yardımcı olabilirim, msn: magic2melody@gmail[NOKTA]com

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem' Alıntı:
bak biz yapardık fakat şirketiz ... nasıl olucak :rolleyes:

Şirketten kastım anc online gibi büyük şirketler. Ki daha önceden kendilerine site yaptırdım.

Bu forumu takip eden, bu ilanı okuyan kendine güvenen herkes bizimle iletişime geçebilir.

Asp yada php farketmez.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlan hala devam etmektedir. Aranılan koşullara uygun arkadaş bulunduğunda burada belirtilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5