İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ciddi Ek gelir imkanı ( Sadece Bir seferlik bir yatırım ile 1000 TL )

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Firmamıza internet kullanıcısı düzeyinde de olsa bilgisayar kullanabilen, facebook, msn, twitter gibi sosyal paylaşım platformlarına aşina, tercihen google adwords ve web tasarımı konusunda deneyimli serbest zamanlı çalışabilecek, iş disiplinine sahip, ekibini yönlendirebilecek lider karakterli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Bu İş Projesi dünya liderliği hedefinde olan sadece interneti kullanarak yeteneğinizin olduğu alanda gelişiminizi sağlayıp günde 1 yada 2 saat ayırarak internet platformumuz aracılığı ile çok iyi gelirlere ulaşmanızı sağlayabilecek bir kazanç sistemidir.

Gününü pc başında geçirenler veya en az birkaç saatini nete ayırabilenler için çok daha uygun bir çalışma sistemidir..

Halen başka bir işte çalışıyor olmanız engel değildir

*Ev hanımı, Öğrenci, Öğretmen, işçi, Memur, Emekli, Yönetici, Esnaf, Muhasebe, Güvenlik ya da Serbest
Meslek Grubundan tüm adaylar firmamız ile çalışabilir.
* İnternet tabanlı çalışma platformumuzu tam zamanlı ya da part time olarak istediğiniz zamanda diliminde
kullanabilirsiniz..
*Aylık geliriniz yükselen bir grafikle ciddi rakamlara ulaşacaktır bunun sınırını siz belirleyeceksiniz.
*Bu sizin ek işiniz değil asıl işiniz olabilir. Bu konuda son derece iddialıyız
*İş ile ilgili çok daha detaylı bilgi başvuru formunuz bize ulaşıp değerlendirildikten sonra en kısa zamanda
size verilecektir.

Sistemimizde düzenli şekilde çalışarak günde 1 saatinizi ayırdığınızda ciddi gelire ulaşabileceksiniz.
İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın mail adreslerini bildirmeleri halinde işimizin detayları mail adreslerine
gönderilecektir.

(ya da skype adresim : ramazancimen85)​

Arkadaşlar Ben bu yazıyı örnek reklam için verilen yazıdan aldım. Kusura bakmayın , üşendim kendim yazmaya.

Herkese Bol kazançlar ....

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hangi firmanın olduğunu söylesem kendiniz de yaparsınız burada sürekli referans bulmanız gerekiyor ve bu şekilde para kazanıyoruz

hepyasemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
derdini yazmaya üşenen biri olarak bile para kazanabiliyorsan, taşı toprağı altın olmuş demek ki bu memleketin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5