İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ciddi haber sitesine editör arıyoruz

elzoddame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlan yeniden düzenlendi...

Arkadaşlar merhaba,
Kategorisinde yer edinmiş, haber ajanslarına bağlı, ciddi haber projesinde, sürekli veya en az 1 yıllık süre ile çalışacak, özenli çalışan, kendisine referans olabilecek, bir projede çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Eklediğiniz konular incelenerek, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Konu eklerken, title/desc özgünleştirilecek, resim eklenecek (resim adı degiştirilecek) konu içindeki linkler temizlenecektir. Haftada en az 4 gün post atma zorunluluğu vardır. Özel durumlarda karşılıklı görüşerek, 1 hafta kadar idare edebiliriz. Bir grup başkanına bağlı olarak çalışılacaktır. Atılan postları ve kategori değişikliği, özel durumlar nedeniyle ara verme vs. gibi konular grup başkanı ile görüşülecektir.

Sistem özgün yazılımdır
Günlük Eklenecek Konu : En Az : 5 - En Çok : 10
Haftalık Eklenecek Konu : 50
Aylık Eklenecek Konu : 200

Haftalık hedefin tutması önemlidir. Haftada en az 4 gün post atma zorunluluğu vardır. 6 gün boyunca hiç post atmadan 1 günde 100 post atmanızı istemiyoruz. Günlük istenen rakamları o yüzden belirtme ihtiyacı duydum. Örnek vermek gerekir ise :

Aşağıdaki Tablo Toplamda 100 olduğu için ve haftada en az 4 gün post atıldığı için geçerlidir.

Pazartesi : 10 post
Salı : 0 Post
Çarşamba : 15 Post
Perşembe : 0 Post
Cuma : 5 Post
Cumartesi : 0 Post
Pazar : 20 Post

KATEGORİLER:

Çeşitli haber kategorileri bulunmaktadır. Eğitiminize veya ilgi alanınıza göre kategori verilecektir.
Forum, video veya resim kategorilerinde de editör görevlendirilecektir.

ÜCRETLENDİRME:

Deneme süresi 1 haftadır.

Başlangıçta Host karşılığı olarak çalışmaya başlanacaktır.

ÜCRETLENDİRMEDE ÖNEMLİ AYRINTI:
Sorunsuz olarak 3 ayını tamamlamış, düzenli ve ciddi çalışan editörler, aylık ücretle kadromuza alınacaktır.

Şunu açık olarak belirtiyorum: 1 ay sonra işim çıktı, marsa ilk astronot olarak gitmeyi kabul ettim eğitimim başlayacak, kız arkadaşım terk etti vs. gibi sebeplerle sorun çıkaracak arkadaşlar lütfen bu iş size göre değil. Bizi uğraştırmayın.

İlgilenen arkadaşlar ö.m. ile referanslarını detay isteyebilir.

Saygılarımızla.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bence önce siz ücret olarak önerdiğiniz şeylerin kalitesini yükseltin ondan sonra
1 ay sonra işim çıktı, marsa ilk astronot olarak gitmeyi kabul ettim eğitimim başlayacak, kız arkadaşım terk etti vs. gibi sebeplerle sorun çıkaracak arkadaşlar lütfen bu iş size göre değil. Bizi uğraştırmayın.
gibi şartlar isteyin

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bu denli çalışacak birisine host ve domain verilmesi ne kadar doğrudur.

Ciddi haber sitesi iseniz 2 haftalık deneyimden sonrada haftalık ücrete bağlayabilirsiniz.

Şimdi bu kadar özenerek atılan postları bir kişi kendi sitesine attığını farzedelim daha çok kazanacağı kesindir.

Bu iş teklifiniz için biraz empati kurarsanız takım arkadaşları bulmanızın kolaylaşacağını düşünüyorum.

kaan0027

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bu denli çalışacak birisine host ve domain verilmesi ne kadar doğrudur.

Ciddi haber sitesi iseniz 2 haftalık deneyimden sonrada haftalık ücrete bağlayabilirsiniz.

Şimdi bu kadar özenerek atılan postları bir kişi kendi sitesine attığını farzedelim daha çok kazanacağı kesindir.

Bu iş teklifiniz için biraz empati kurarsanız takım arkadaşları bulmanızın kolaylaşacağını düşünüyorum.

Katılıyorum sana

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben konudan kısaca post attırılacaktır ve karşılığında domain ve hosting veriyorumu anladım , özeti bu:D

youpolly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadaşlaranladığım kadarıyla ilk başlangıçta birtür garanti belgesi gibi host veriliyor.belirli bir süreden sonra ücretlendirme yapılıyor.

ben magazin ve müzik haberleri konusunda çalışabilirim

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle de birşey var siz kontrat vs. yapıyormusunuz bakalım 3 ay sonra olmadı kardeşim byby dersen veya verdiğin host 10 mb ise ? adam kendi sitesini yapsa daha çok kazanır

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
malesef denemelerinde bir ücreti olmalı.

O zaman hiç bir şirket eleman almaz.Ben seni deniyorum çalış 1 ay der.

T

trgy

Misafir
malesef denemelerinde bir ücreti olmalı.

O zaman hiç bir şirket eleman almaz.Ben seni deniyorum çalış 1 ay der.

Genelde öyle oluyor zaten ilk ay kimse sigorta yapmaz. 1 ay dener beğenirse sigorta yapar devam eder beğenmezse anlaşılan maaşın bir kısmını verir gönderir.

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde öyle oluyor zaten ilk ay kimse sigorta yapmaz. 1 ay dener beğenirse sigorta yapar devam eder beğenmezse anlaşılan maaşın bir kısmını verir gönderir.

evet ama adam 3 ay sonra ücret ödüyor ve kim bilir kaç mb hos verecek bakalım kontrat felan yapacakmı 1 yıl çalışılacaksa iş isteyenler noterden kontratlı belge isteyin imzalı fln siz çıkarsanız tazminat ödeyin o çıkartırsa o ödesin normalde ödenir ama o ödemez bile ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

Sigorta yapılmaz veya kadrolu alınmaz ama yinede mağaşı verilir...Deneme tazminat ödememek içindir bedava çalıştırmak için değilki ,bide 3 ay deneme çok saçma :rolleyes:

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
iş kanununda evet deneme süresi diye bir kavram vardır fakat bu sürede de işveren sigorta yapmak zorundadır arkadaşlar.
yani ben seni sigorta yapmadan bir ay deneyeyim,beğenirsem 1 ay sonra sigortanı yaparım mantığı işverenin bir uydurmasıdır.
o nedenle ciddi şirketlerin insan kaynakları bölümleri var ve personel alırken dikkatle adayların profilini inceliyorlar. (konuyu hortlattık galiba)

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günlük özgün beş konu ekleyecek ? Yani günde özgün 5 tane yazı yazacak. Ciddi haber projesi nedir?
Günlük ciddi haber portalı mı? Sitesi mi?
İnternette günlük haftalık saatlik aylık site mi var. Madem ajanslarla çalışıyorsun, ajanslardan gelen haberlerin redaktörlüğünü yapacak birini arıyorum dersin?
Ne diye sınır koyuyorsun ki?
Ajanstan alabildiği kadar alır atar bu isten 20 olur ister 40 böyle fabrika mı orası atölye mi? Parça başı iş yaptırıyorsun.
Nedir bu redaksiyon ya da editörlük yaptırdığın kişiye verdiğin host nedir? onunla mı karnını doyuracak arkadaşlar. Biraz host yiyeyim karnım doysun sonra iş mi diyecekler yani?

cengizhan403

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EDİTÖR ARKADAŞLAR ARANIYOR

editörlerde aranan özellikler.

1) Editörlükte tercübeli olmak.
2) Photoshop kullanan arkadaşlar tercihen
3) mesai saati sorunu olmamak
4) hızlı klavye kullanmak

İlgilenen arkadaşlarla görüşülüp aylık maaş verilecektir.
ilgilenenler: [email protected] mail adresine yazmaları yeterlidir.
logo.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5