İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çift Hatlı Tvli Anycool Telefonlar Toptan Fiyatına

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1511.jpg

Z100
Çift Hatlı
(İki anda aynı anda aktiftir)
Çift Kamera
(3 G Görüntülü konuşma)
Televizyonlu
(Kontörsüz TV izleyebilme, Anteni ayrı, kalemi ayrı iki ayrı parçadan oluşmakta dolayısıyla TV daha net)
1.3 MP
(Gerçek 2.0 mp dir çekimleri çok nettir)
Dokunmatik DEĞİLDİR CİHAZ ARKADAŞLAR

1 ADT 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYELİ
Radyolu
(İster kulaklık takarak dinle ister Kulaklık olmadan dinleyebilme dışa ses verir)
MP3
(Hafıza kartına yüklediğiniz müzikleri yüksek sesiyle dinleyebilme)
MP4
(Videoları seyredebilme)
MP5
Digital Kamera
Digital Fot.Mak. (1.3 MP)
Dokunmatik Ekran
Türkçe Menülü
(Tam Türkçe Bozuk Türkçe Kesinlikle Yoktur)
menüsü 6300 gibidir tamamen nokıa diyebiliriz.
Bluetooth
Çift Hoparlör
(Hoparlörden çıkan sese inanamayacaksınız)
(Hatların ikiside kayıtlıdır.)
SES AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ
PAKET İÇİ
.1 adet Anycool Z100 Cihaz
.1 ADET USB kablosu
.1 adet Şarj adaptörü
DOKUNMATİK DEĞİLDİR
MENÜSÜ 6300 GİBİDİR TAMAMEN TÜRKÇE
.1 adet Kulaklık
.2 adet Batarya (Biri hediye)
.1 Adet Hafıza kartı (1 GB) SD
------------------------------------------------------
1518.jpg

838İ
ÇİFT HAT
ÇİFT KAMERA (3G)
ÇİFT BLUETOOTH
RADYO
RADYODAN KAYIT YAPABİLME
TV
TV'den KAYIT
3.2 MP
SES DEĞİŞTİRME

(Normal erkek sesini farklı bir erkek sesine yada bayan sesine,yada çocuk sesine çevirir. Bayan sesini Farklı bir bayan sesine,erkek sesine çevirir.,Aynı zamanda büyük insan sesini ÇOCUK sesine çevirir.)

BÜYÜK EKRANINDA YOLCULUKLARINIZDA KAÇIRMAK İSTEMEDİĞİNİZ DİZİLERİ FİLMLERİ İSTER SEYREDİN
İSTER KAYDEDİN

BİR ÜST MODELİ ÇIKANA KADAR EN İYİSİ BU!!!

1. Çift Bluetooth
2. (3.2mp)
3.Radyodan Kayıt

ANYCOOL T838İ

TV DEN KAYIT YAPABİLME
(Tv seyrederken cihaza takacağınız hafıza kartına KAYIT YAPABİLME.Türkiye de sadece bu telefonda bu telefonda bu özellik vardır.)
ZOOM
(Fotoğraf çekimi yaparken zoom yapabilme)
Çift Kameralı 3 G
(Görüntülü Konuşma yapabilme)
Çift Hatlı Telefon
(İki hat aynı anda aktif. Hattın biriyle konuşma yaparken diğer hatta gelen telefon ekranda görünür, Yani meşgul çalmaz.Dilerseniz diğer hattı kapatıp hemen ikinci hatla görüşme yapabilirsiniz.)
Televizyonlu
(Tv izlerken telefon geldiği zaman konuşmanızı bitirin daha sonra Tv'niz kaldığı yerden devam eder.)
Televizyondan Kayıt yapabilme
Web Cam
Dokunmatik
(Hem STYLUS kalem ile hem elle kullanabilme)
Radyolu
(Kulaklık olmadan dinleyebilme dışasesverir)

RADYODAN KAYIT YAPABİLME
MP3
MP4
MP5
Çift Bluetooth
Digital Kamera
Digital Fot.Mak. (3,2 MP)

Dokunmatik Ekran
Türkçe Menülü
Çift Hoparlör
(Hoparlörden çıkan sese inanamayacaksınız)
(Hatların ikiside kayıtlıdır.)

PAKET İÇİ
1 adet Anycool T838İ Cihaz
1 ADET USB kablosu
1 adet Şarj adaptörü
1 adet stylus kalem
1 adet Kulaklık
2 adet Batarya (Biri hediye)
1 Adet 1 gb Hafıza kartı
Renk:GÜMÜŞ
----------------------------------
2341.jpg

TC500
5MP KAMERA
ÇİFT KAMERA
FLASH
DOKUNMATİK EKRAN
2 ADET HAFIZA KARTI YUVASI
AYRICA 2 ADET 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYE

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Şebeke Frekansı: GSM 900/ 1800MHz

TV

FM Radio

Dokunmatik

GPRS/İnternet (WAP, GPRS)

Çözünürlük :3.0 inch Yüksek Çözünürlük

Renk Sayısı : QVGA type, 260k Renk

Dil :Türkçe, İngilizce

Ses : 64 Polifonik ses, Mp3, Dual Loud Hoparlör

Müzik Oynatıcısı : Mp3 özellikli ve Çağrı seslerinde kullanabilme özelliği

Video Player : 3GP, Mp4 formatlarını destekler.

Kamera : 5 MEGAPİKSİEL

Resim: Jpgve Gif Formatlarını Destekler

Ek Bellek Kapasitesi : TF Memory Card

Telefon Defteri :500

Konuşma Süresi : 4 Saat

Bekleme Süresi : 240 saat

ölçüleri:118.4 x 55.2 x 17.5 mm

Ağırlık :122 grams

Renk : GÜMÜŞ

Diğer Fonksiyonlar:Oyun, Takvim, Alarm, Hatırlatma e Not Defteri, Dünya Saati, Kronometre, Zaman Ayarlama, Unit Converter, Ses Kaydedici, Hesap Makinesi, E-Kitap, v.s.

PAKET İÇİ

1 adet Anycool TC500 Cihaz

1 ADET USB kablosu

1 adet Şarj adaptörü

1 adet Kulaklık

2 adet Batarya (Biri yedek)

FİYATLAR
Z100---210 YTL
838İ---230 YTL
TC500---280 YTL

TÜRKİYE'NİN HERYERİNE SÜRAT KARGO İLE 4.75 YTL​

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam telefonlar Anycool fabrikası çıkışlımı ? ayrıetten tüm çin çıkışlı telefonların telefonlar mp yazar ama vga dır. eğer 5mp ise şu alttaki alırım :)

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla arkadasi tanimam etmem ama uygun veriyo cinde sormustum hatta 2 tane farkli aldim geldim bi sorun cikarmadilar biri hosuma gitmiyo ama digerinden cok memnundum calindi.2007 agustosta 100 dolara birini 150 dolara digerini almistim ki max bu tip cihazlarda 150 dolardi fiyat.. genel ozellikleri hepsinin ayni nerdeyse bariz bazi ozellikler koyarak modelleri degismeye calismislar(tv gibi) anycall samsungun yan sanayisi o yuzden her zaman guvenirim diger markalari dusunmek gerek (bu anycool karisiklik olmasin)... belki birine faydam dokunur yazdiklarimdan:)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
ben bir tanidigimda gordum, bayadir kullaniyor bir sıkıntısıda yaşatmamış henüz. Tv felan gösteriyor gercekten ama anteni var yanında acmak gerekiyor, o biraz komik geldi bana ama güzeldi görüntü felan :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam 838İ symbianmı yoksa görüntüsü mü benziyor ? hocam birde kamera mp leri gerçekmi yoksa diğerleri gibi sadece üstünde sallamasyonmu ?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbian çalıştırmaz kameralarda vga değil üstünde yazandan 1mp çıkar abartıp yazıyorlar aslında mpler gerçekde lensler kalitesiz olduğu için gerçek mp gibi durmuyor

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni gelen bir ürünümüz daha var italyan 8800arte orjinal finlandiya kasa ama iç yapımı italyan yeni geldi üründe sensör ve orjinalindeki tüm özellikler vardır.Çin arteleri gibi hafif veya sensörsüz değildir.
Fiyatı: 650 ytl ve kargo ücreti yoktur.

291.jpg

292.jpg

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet burdaki resimlerin hepsi satılan telefonların resmidir kesinlikle resimdeki ürünler yollanmaktadır.

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millete Yalan Bilgi vermeyin arkadaşım.
Senin italyan dediğin nokia arte öz hakiki çin malıdır. Senin aldığın yer belki sana "abi bu italyan çin değil" demiş olabilir ama sana söyleyim o ürün çin malıdır.

Bunu anlamanın yoluda çok basittir.
Arkasında "Made in NOKİA" etiketi ve etiketin sağ alt köşesinden kaldırdığınızda da hafıza kart yuvası bulunmaktadır.Çünkü bunlar dahili değil harici 1GB.'tır ve resimde göstermiş olduğunuz bataryasıda çinmalı olan toptan fiyatı 2$ olan bataryadır.

Lütfen ürünlerin bilgilerini verirken kullanıcıyı kandırmaya yönelik değil açıklamaya yönelik olmalıdır.

Ben Çinmalı Nokia ların Ankara'ya getirenim ve sahte nokialar sadece çinde üretiliyor şuan herkesin bilgisi olsun.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten forumlarda herkes bişey yapar yok biri googlenin sahibidir yok biri microsoftta çalışır vs vs...
Direk çin malı arteler ne boyutu ne ağırlığı nede sensörü adam gibi orjinali ile tutar.Bu italya üzerinden gelen arteler birebir boyutu ağırlı ve sensörü tamdır.İyi güzel çin malı getiriyorsun dimi 1 sene garanti veriyormusun bunlarda 1 sene garanti olayı vardır herneyse size iyi mal getirmeler

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten forumlarda herkes bişey yapar yok biri googlenin sahibidir yok biri microsoftta çalışır vs vs...
Direk çin malı arteler ne boyutu ne ağırlığı nede sensörü adam gibi orjinali ile tutar.Bu italya üzerinden gelen arteler birebir boyutu ağırlı ve sensörü tamdır.İyi güzel çin malı getiriyorsun dimi 1 sene garanti veriyormusun bunlarda 1 sene garanti olayı vardır herneyse size iyi mal getirmeler

Arkadaşım çakma bir telefona nasıl garanti veriliyor servisi nedir kimdir ? Eğer sen bozulunca bana getir diyorsan o garanti midir sence ?

Ve tekrar söylüyorum Nokia,motorola ve samsung kopyaları sadece çinde üretilir bana italyada üretildiğine dair bir link verebilir misin ?

Ayrıyetten ankara ya yolun düşerse Balıkcıoglu işhanındayım beklerim..Dediğim gibi değil mi arkasındaki hafıza kart girişi mevcut ve oraya hafıza kartı takmadığın surece bluetooth kullanamaz bişey alıp yollayamazsın hata verir.

Neyse Sana hayırlı satışlar ama yalan bilgi verme birgun biri benım gibi bişey soyler mahcup olursun.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resime iyi bak istersen arkasında hafıza kartı girişi varmı yokmu görürsün bunda hafıza kartı yoktur kendiliğinden 1 gb hafızası var ayrıca balıkcıoğlunuda çok iyi bilirim merak etmeyin benim ankara batıkentte yazılım firmam var

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
3-4 arkadaşım anycool almış telefon hafızası 1 gb diyorlar ama baktığımızda 197 kb olarak görüyor. Birşey yüklenmiyor google da aratırsanız aynı sorunla karşılaşan yüzlerce insan var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5