İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

-- Cimbom.info -- ortaklık önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cizre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar selam. (doğru yere yazıyorumdur umarım)

cimbom.info adresini aldığım daha 1 ay oldu. yaparım dedim ama şu an okuduğum için uğraşmaya pek vaktim olmuyor.. ben de şimdilik sedo ya yönlendirdim..
eğer "ben bu siteyi (domaini) iyi yerlere getiririm diyen" gönüllü/istekli birini arıyorum.. siteyi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz..

bu arada domainin şu an hostingi yok..

eğer gönüllü biri varsa lütfen buraya yazsın veya özel msj yollasın..

R

REdBuLL

Misafir
arkadaşlarım ayıp oluyor ama.
cizre nickli arkadaşımıda güzel bir isim war ve ona yakışan bir site istiyor.
yardımcı olmayacaksanız bari saçma şeyler yazmayın.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat sana ortak olabilirim ultrAvetsi sitesi yaparken ;)

E

EnigmaTR

Misafir
bende ortağım :)
FENER bayrağı dikelim :) ya da "6 " tane şişe koyalım ana sayfaya

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EnigmaTR' Alıntı:

başınada 1 koyalım 16 şampiyonluğumuzu temsil etsin;)

H

Heryerdeyiz

Misafir
EnigmaTR' Alıntı:

Lafla bayrak dikilmiyor...
Birazda icraat lazım...

gsdiyar51.jpg

@cizre
Domaine talipli felan çıkmaz ise bir fikirle p.m atabilirim...

P

paradox

Misafir
Gereken cevap çok güzel verilmiş. Bende yazcaktımda bişeyler neyse yazdığıma deymez..

cizre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allahım ya? bu topice cimbomlulardan çok fenerlilerin takılması komik ve de garip bi durum.. Sebebi nedir yani bu kadar anti-cimbomluluğun??? Konu nerden açılmış nereye gitmiş..

amacım elimdeki şu domaini cimbomlu bir veya bikaç arkadaşla bi cimbom merkezi haline getirmek..

@heryerdeyiz, bi arkadaş istedi burdan ben de oke verdim ama fikrini öğrenmek isterim gene de..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REdBuLL' Alıntı:
arkadaşlarım ayıp oluyor ama.
cizre nickli arkadaşımıda güzel bir isim war ve ona yakışan bir site istiyor.
yardımcı olmayacaksanız bari saçma şeyler yazmayın.

Seni hiç ilgilendirmiyor bu konu! İstediğimi yazarım. Çünkü bildiğini umuyorum burası FORUM. herkes kendi düşüncesini yazabilir. ayrıca arkadaş demiş ki beraber bi şeler yapabiliriz felan. bende dedim ben süper bi site yaparım. mükemmel ziyaretçisi de olur, içeriği de süper olur. Bana göre bu da fikirdir ve benim fikirlerim seni hiç mi hiç ilgilendirmez!!

bi de "heryerdeyiz" arkadaşıma tek bir şey söylemek istiyorum.
"100. yılınızda Şampiyon Olamamak!"

bu galiba sana yeterli olacaktır... şimdi aslında bundan sonra yazılacak mesajları da az çok tahmin edebiliyorum. yok daha bitmedi de 3 maç varda o da şu da bu da amannn boş iş boş :) tanıdığım bütün g.s. li vatandaşlar legalpara borçlarını ödemeye başladı bile :) ehehhe

H

Heryerdeyiz

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:

bu galiba sana yeterli olacaktır...

ÖNEMLİ OLAN YÜZÜNCÜ YILINDA NE YAPTIĞIN DEĞİL YÜZYIL BOYUNCA NE YAPTIĞINDIR... (bunuda unutma...)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:
ÖNEMLİ OLAN YÜZÜNCÜ YILINDA NE YAPTIĞIN DEĞİL YÜZYIL BOYUNCA NE YAPTIĞINDIR... (bunuda unutma...)

1) çevir gazı yanmasın :)
2) 100 yıl ile 4 yıl arasında ki farkı unutma derim :)

ve de bu konuya son cevabımı yazarm.. optm sizi

E

EnigmaTR

Misafir
biz zaten bayrak dikeriz demedik
şişe dikeriz dedik :)
11 mayıs ta ilkini dikeriz..diğer kalan 5 i de artık hafta sonu...
biraz sabırlı olun...

:)

H

Heryerdeyiz

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:
1) çevir gazı yanmasın :)
2) 100 yıl ile 4 yıl arasında ki farkı unutma derim :)

ve de bu konuya son cevabımı yazarm.. optm sizi

1)gazı çevire çevire gaz kalmadı yerine tavşan koyduk...
2)biz hiç bir şeyi unutmayız sizde 100 YILLIK ŞANLI TARİHİMİZİ unutmayın...

son postumdur...
öpüyorum sizleri teker teker...

@enigma
kardeş sen git ilk postunu bi daha oku bayrak mevzusunu....
+
Türkiye Kupasından bahsetmeseniz iyi olur hele hele Türkiye Kupasıyla Bayrak dikme mevzusunu hiç bir araya getirmeyin yoksa altından ulubatlı souness çıkar :)

Saygılar....

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:
1)gazı çevire çevire gaz kalmadı yerine tavşan koyduk...
2)biz hiç bir şeyi unutmayız sizde 100 YILLIK ŞANLI TARİHİMİZİ unutmayın...

son postumdur...
öpüyorum sizleri teker teker...

@enigma
kardeş sen git ilk postunu bi daha oku bayrak mevzusunu....
+
Türkiye Kupasından bahsetmeseniz iyi olur hele hele Türkiye Kupasıyla Bayrak dikme mevzusunu hiç bir araya getirmeyin yoksa altından ulubatlı souness çıkar :)

Saygılar....

yaw bak yazmicam diyorum ama hep aklıma bi şe geliyo yazıyorum :)

Osmanlı da zamanında bayrağı tüm dünya ya dikmişti di mi ? Şimdi noldu ?
siz bi bayrak diktiniz de ne olacak :)

@ bi not eklemek istiyorum : biz burda heryerdeyiz ve bi kaç arkadaş daha var güzel güzel hem eğleniyoruz hem muhabbet ediyoruz. farkındaysanız seviye bozulmuyor. lütfen bundan sonra mesaj yazacaklarda aynı seviyeyi korusun!!! daha önce yazılan terbiyesiz ve insanlıktan çıkmış sözleri hatırlıyorum da...

E

erotikbul

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:
Seni hiç ilgilendirmiyor bu konu! İstediğimi yazarım. Çünkü bildiğini umuyorum burası FORUM. herkes kendi düşüncesini yazabilir. ayrıca arkadaş demiş ki beraber bi şeler yapabiliriz felan. bende dedim ben süper bi site yaparım. mükemmel ziyaretçisi de olur, içeriği de süper olur. Bana göre bu da fikirdir ve benim fikirlerim seni hiç mi hiç ilgilendirmez!!

bu galiba sana yeterli olacaktır... şimdi aslında bundan sonra yazılacak mesajları da az çok tahmin edebiliyorum. yok daha bitmedi de 3 maç varda o da şu da bu da amannn boş iş boş tanıdığım bütün g.s. li vatandaşlar legalpara borçlarını ödemeye başladı bile ehehhe

Kupanın acısı, en çok size vuruyordur sanırım. Hayatında Fenerbahçe'nin kupayı aldığını gördün mü :p :D

Neyse, ne bu seneki pislikleri sayalım, ne de başkalarını. Şampi... oldunuz. Hiç bir şey belli olmaz diyeceğim ama klasik kaçacak, gene de diyeyim matematiksel olarak olay devam ettikçe, peşindeyiz. O acıyı, 23. cü kez size yaşatmak için Çarşamba günü orada olacağız :D

El sallarım sana numaralıdan,Aziz(e)'nin arkasından, Muratçım :D
Ayrıca, çok büyük bir Galatasaray sitesi oluşturma projemiz gündemde şuan, halen çalışmalar sürmekte. Domainde belli kullanacağımız. Proje gerçekten çok büyük, zaten yapımı 2/3 aya anca biter, sırf 20 ~ GB video arşivi var, tesadüfler (!) serisi felan da var full maç olarak. 98/99 sezonundan itibaren tüm gollerimiz felan hepsi olacak, şuan upload işlemi devam ediyor, ayrıca tasarım vs de.

Domainin iyi fakat bu projeye uymaz sanırım, info fln olması ile.

E

EnigmaTR

Misafir
Aziz baba çarpar sonra, taş olursunuz :D
neyse baylar maç sonunda konusuruz :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çook sevgili ve saygılı bilimum forumsever arkadaşlarım, çarşam 22:45'de konuşsak. Daha önce olduğu gibi LAF ile deil İCRAAT ile ;)
beşiktaş 100 yılında şampiyon oldu'da ne oldu? Standart Liege gibi ikinci sınıf belçika takımıyla baş edemediler, Türkiye liglerinden çok aşşağısında olan rus liginden cska moskovanın 3,5 attığı parmaya rezil rüsva oldular :) Tebrikler beşiktaş 100. yılında şampiyon oldun. 200. yılda yine şampiyon ol. Ama 101 ile 199 yılların arasında üzgünüm avrupa şampiyonlukları uefa falan bunlar bizim be ;)

Sevgili feyerbahçe senin bi 100 yılın gelsin be ufaklık o zaman bir kaç icraat yapda sevenlerin konuşsun..

Dediğim gibi, Çarşamba saat 22:45'de bir aksilik olmassa burda atışırız ozanlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi