İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

-- Cimbom.info -- ortaklık önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rambo elinde bıçakla sıtada bayrağı diktiğinde emre aşık yusuf yusuf olduğu günleri unutmadık siz bir bayrak dikdiyseniz biz hersene size bir bayrak dikiyoruz

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aziz yıldırım silah kaçakçısı keşke bizde illegal yollara sapsaydık...fener sürekli kadroyu değiştiriyor..para nerden geliyo acep:D

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
Osmanlı da zamanında bayrağı tüm dünya ya dikmişti di mi ? Şimdi noldu ?
siz bi bayrak diktiniz de ne olacak :)

Osmanlinin ve Cimbom un diktigi bayraklar sayesinde gittiginiz ulkede karsilaniyorsunuz :) Sizi fenerbahce geldi diye degil Turkiye'den bir takim yada Cimbom un liginde bir takim olarak biliyorlar.

Büyümeniz gerek .

Daha cok kalsiyum icin Danone :)

E

EnigmaTR

Misafir
Para bizde :D
en azından dilenciler gibi 50 milyonluk cep telefonu için, taraftara küfür etmiyoruz :D

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ay çok banal.
Para varmışmış e real madrid'de para var :) Çeyrek final'de pili bitti. Chelsea'dede var, final yüzü göremedi. 50 Milyonluk cep telefonu için taraftara kimse küfür etmedi, bunu böyle görenlerin kendilerininde bir hırsızlığı onayladığını düşünüyorum. Hırsızlık hırsızlıktır. 50 Milyonluk telefon için değil o haykırış içindeki önemli numaralar içindi. Yoksa real madrid + barcelona + steua bukres gibi kulüplerin kaptanlığını yapmış, galatasaray gibi büyük bir spor kulubüne hizmet etmiş bir insanın herhalde geliri ona hırsız diyenlerin bir 400 kat fazlasıdır. Galatasaray'da para yokmuş kim diyor yaw :) Stad'a 16 bin kişi geliyormuş fener 50 bin kişiyle oynuyormuş. Samiyen zaten 18 bin kişilik kapasite ile hem milli takımımıza hemde galatasarayımıza ülke çapında ev sahipliği yapmış, bu gün Türk futbolu ile övünecekseniz en büyük başarıları sağlamış bir staddır, tadilat yapılıyor. 49 Yıllığına galatasaray'ın kiraladığı stad 80 Bin kişilik Türkiyenin en büyük stadyumu orda ulaşım sorunları olduğu için samiyen'de oyun oynanıyor yoksa al 80 bin kişilik stad sana. Bence böyle boş konuşanların futboldan anlamayıp sadece 3,5 milyon verip tribüne küfür etmeye giden hanzolardan ibarettir. Ben anti fenerbahçeli veya antibeşiktaşlı değilim, be Galatasaraylıyım :)

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
antifener veya anticimbom sitesi yapinca hit alcagimi sanirsiniz ??

O site 1-2 hafta icinde tum GS forumlarinda tartisilcak ve dogal olarak siteye saldirilar olcak hemde en adi saldiri DDOS,

ben GS'li degilim sadece fikrimi soyledim.

Site sahibine bir not: Abisi html olarakda ac sitenin GS'nin attigi gollerin bulundugu bir video arsiv sitesi yap,

C

c4®

Misafir
IYInet admine söyleylim de ;) Buraya bir Futbol forumu açsın olmuyor böyle ;=) Çok ateşli taraftarlar var burda ..
Forevar Cimbom!

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SensizimHep' Alıntı:
"Ay çok banal. " kardeş yanlış anlama tam bir 6s taraftarısın belli :)

Cimbom.info için

host + içerik sponsoru olabilirim herşeyi yukliyebilirim

ANA SAYFAYA

" http://www.fenerbahce.org/multimedia/wallpaper/yureklerimizdekiisik1024.jpg "

çok güzel yakışır dimi. Ne oldugumuz pek önemli değil önceden Önümüze bakalım 100 yıllarında şampuan oldular.

100süz herifler :) Hala da konuşurlar

Kardeş yanlış anlamada seni çarmıha germek gerekiyor. Banal lafında ne var, gerçi ben onu bahsettiğim hanzolarla dalga geçmek için söylemiştim bir tane çıkar demiştim nede olsa aralarından. Neyse çıktı galiba.

100 yılda şampiyon olamayacağımızı kim söylüyor yaw. Niçin 1 ay sabredip öyle konuşmuyorsunuz. 6-2 den tavşanlar sizi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi