İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çin Malı Nokia Benzeri Telefonlar Piyasa Fiyatından Çok Ucuz

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana nasıl bir garanti verecen geçenlerde çalıştığım yerde ki bir elemanın eline düştü n95 alayım dedi bozuk çıktı. Bana bozuk mal yollamayacağın ne malum. yinede istersen bi pm at görüşelim.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

sen burdan hiç mal aldın mı cool100 çok hoşuma gitti :S

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben size tasarım ve kalite açısından tek bir telefon söylerim. N99 un 2.versiyonu. ben aldım çok memnunum telefon 2 yere düştü yaklaşık yarım metreden hiç birşey olmadı banamısın demedi ne bir yerinden ses geliyor ne de başka birşey. Yalnız sakın olaki N99 un 1.versiyonunu almayın değil yere düşmesi elinizde bozulur.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
FRO doğrudur benim ki 3 ayı geçmedi ama satın aldığım yerdeki adam saolsun bi adama yönlendirip ordan 5ytl ye kaydettirdim. artık kayıtlı netten baktım ve sorunsuz :) şarjı müzik felan dinlemesseniz 1-1,5 hafta gidiyor abartmıyorum ama müzik tv felan en fazla 3gün çıkarıyo.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece uyarma amaclı yazayım cok yakın arkadasınız telefoncu-teknik servis degilse bu telefonlardan almayın bu telefonların emailleri clonlanır 2 ayda bi kapama icin uyarı gelir tekrar clone yapılır. kapanmaktan kurtarmak için. bu yuzden bu kaçak telefonları alacak arkadaslar bu uyarımı dikate alsınlar.
NOT: satıcı arkadas yanlış anlamasın genel bi uyarıdır.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadece uyarma amaclı yazayım cok yakın arkadasınız telefoncu-teknik servis degilse bu telefonlardan almayın bu telefonların emailleri clonlanır 2 ayda bi kapama icin uyarı gelir tekrar clone yapılır. kapanmaktan kurtarmak için. bu yuzden bu kaçak telefonları alacak arkadaslar bu uyarımı dikate alsınlar.
NOT: satıcı arkadas yanlış anlamasın genel bi uyarıdır.

hocam bu konununda çözümünü buldular. Artık 5 - 10 ytl eden telefonların emaillerini giriyorlar ve senin telefon o 5 - 10 ytl'lik antka telefonla yer değişiyo bu sayede kapanacak mapanacak yazısı gelmiyo..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunun kesin çözümü çok basit, 5-10 YTL'lik telefonu alıp, telefoncuya gidip klonlattıracaksın. Dandik telefonu da sonra yok edeceksin. ;)

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun kesin çözümü çok basit, 5-10 YTL'lik telefonu alıp, telefoncuya gidip klonlattıracaksın. Dandik telefonu da sonra yok edeceksin. ;)

klonlama işinden kayseride bi telefoncuya yüklü bir ceza verdiler ruhsatınıda iptal ettiler, el altından tanıdık vasıtaysıyla yapılabilir bu kolonlama işide , telefoncular için riskli bu iş

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim burdada bi adamın cebinde patlamıştı. Bu patlama bataryadan kaynaklanıyor başka bi yeri patlamaz çünkü :) batarya ısınınca haliyle patlıyor. ürün gelince bataryayı inceleyin test edin eğer bi problemi varsa orjinal bi batarya alın telefoncudan ;)
yan sanayi çin marka telefonu sol gömlek cebinde taşırken telefonu patlayan ve kalbine ölümcül yara alan işçinin haberini hiç okumadınız mı ? ben şahsen 3 kuruş için böyle bir şeyin yükünü taşıyamam

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Powerz pardonda ne orjinal bataryası ? bataryalarda çin malı nokia batarya değil ki..

Valla ben telefonumdan memnunum herkes alsın gayet güzel hiç ısınmıoda sapa sağlam bişe :)

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi benim bildiğim bazı bataryalar uyuşuyor :D telefona uygun temiz bi batarya alın diyorum işte çin malı olmayan
Powerz pardonda ne orjinal bataryası ? bataryalarda çin malı nokia batarya değil ki..

Valla ben telefonumdan memnunum herkes alsın gayet güzel hiç ısınmıoda sapa sağlam bişe :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok abi hiç biri uyuşmuyor bunların.

Çinde aynı firma üretiyor. Best Mobile firması. herşeyleri kendine özgü :)

NOKIA değil !
NOKLA ! ("L"si küçük :) NOKlA )

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

sana bir tane iyi denk gelmiştir.ortada yüzlerce örnek var patladığına dair
insanları yalnış bilgilendirmeye gerek yok.
aynı firma üretir ama nokia üretirken daha kaliteli mal kullandırır diğer yan sanayi telefon üretenler daha ucuz mal kullanır bu yüzdende kimin ürettiği değil üretirken ne kullandığı önemli
2 kuruş para için kimsenin insan sağlığı ile oynamasına gerek yok

ib0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalışıp çalışmama garantisi veriyomusun iyi ucuzda 1 hafta kullandıktan sonra bom olursa ne anladık biz bu işten ?

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu n95 ten var mı elinde :D bi de pahalıya veriyon in biraz :D son sorum : n95in orijinalinin tüm özellikleri var mı?

hatsız da bilgisayar özellikleri kullanılıyor mu?

bataryasını değştirmemizi tavsiye ediyor musun?

patlamaz, di mi ? :D

kamerası iyi çekiyor mu (5mp mi?)

hemen yaz bekliyorum :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
proscrias sorularına cevap veriyim :)

kamerası 5mp felan değil VGA :)
hatsız olayı felan yok.
bende de çin malı var şimdiye kadar patlamadı Allah'a şükür :D
N95 'in tüm özellikleri felan yok :D sadece dış görünüş N95 içi fos dışıda fos(*) :)

* telefonu yere düşürdüğün anda parça parça toplarsın. çin malı kaliteli istiyorsan n99i2 öneririm. ben kullanıyorum n95 le felan hepsiyle gittim karşılaştırdım. işletim sistemleri aynı pek bi farkları yok (kesinlikle symbian değil aldatmaca yapanlar var:)). kamera vga. 5mp yazar ama vgadır. kamerası kötünün kötüsüdür. sarı ışığı neredeyse turuncu olarak gösterir. ama sen yok kamera önemli değil, sağlamlıkta istemem görünüm yeter diyorsan alabilirsin. Bluetooth, vga kamera, güçlü hoparlör vs. tüm çin telefonları standart özelliklidir hiç biri birbirinden farklı değildir.

telefonları satan arkadaş ben satışını engellemek istemiyorum sadece arkadaşa açıklama yapıyorum. Ayrıca pahalı demişsin 240 ytl iyi denilebilecek fiyat 280-340 arası satanlar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5