İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cirtex host kullanan varmı acaba

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar cirtex host kullanan varmı acaba kullanan varsa bi sualim olcak bu gün hostun son ödeme günü ama panelden kredi kartı ile ödeme bölümünü bi türlü bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim kolay gelsin ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

kullanıcı paneline girebiliyorum hocam sorun yok panel ing oldugundan dolayı tam anlamıyorum baya aradım ama kartla ödeme diye bi yer bulamadım mutlaka vardır hostu kredi kartıyla almıştım paypalla ödeme bölümü var paypalla denedigimde

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

bu şekil bi hata veriyor ne demek istediginide anlamış dilim açıkçası çekinmeye başladım son günü bu gün ödemenin inş kapatmazlar gerçi ticket açtım sorunumla ilgili ama nasıl olcak bilmiyorum valla

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kart limitin yetersiz olabilir. kartın süresi dolmuş olabilir. veya başka şeyler.

bankan ödemeyi reddetmiş kısacası.

farklı bir kart veya eCheck seçeneğini deneyebilirsin. bunun için More Payment Options linkine tıklamanı istiyor.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç gün gecikme sorun olmuyor. Anasayfalarındaki online yardımı kullanabilirsiniz ya da mail atınız. Konu ödeme olunca çok hızlı dönüş yapıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5