İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CITIBANK Stajyer Arıyor

F

fatihhk

Misafir
Kariyer.net te dolaşırken gözüme çarptı.

Genel Özellikler:
v 3rd of 4th year undergraduate student or 1st year graduate students from reputable universities in Turkey or abroad;

v Excellent level of speaking, writing and understanding of English;

v Candidates whom can work for 3 months duration will be preferred (June-August);

v Associates are expected to be from competitive universities with high grades and possess the following qualities:
High academic achiever
A proven leader in past endeavor
Someone with vision
Able to think strategically
An entrepreneurial spirit
Leadership potential
Problem Solving Skills
Analytical Skills
Team player
Flexible
Excellent communication skills
High energy level

İş Tanımı:
Summer Associate Program is designed to give students the opportunity to gain hands-on experience by working in real Citibank jobs for the summer. The program allows SAs to experience corporate life. SAs are hired for 8-12 weeks.

Ben yurtdışında olacağım için başvuramıyorum:(
Fakat imkanı olan başvurabilirler.
CITIBANK'ta çalışmanızın Adsense çeklerinizi kolaylıkla bozdurmanızı sağlamasının yanında kariyerinize katkısı gerçekten büyük olacaktır.
Ayrıca bu gibi firmalar staj döneminde çalışanı izlerler ve ışığı görürlerse peşinizi kolay kolay bırakmazlar.Ve gerçekten feda edebileceklerini tahmin edemezsiniz.
Eğer bu ilan üzerine bir ark.adas seçilirse ne mutlu ona artık çekleri halleder:D

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense çekleri artık zaten kolayca bozuluyo ayrıca çek alamıyozki bozak:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5