İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Citibank YTL çekler takas ile

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cuma akşamı kargoya verdiğim çeki, citibank akbank taki hesabıma bu akşam gönderdi. 5 YTL. masrafla.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben bu ay türk lirasına döneceğim dolar çeki bekleme süresi ve ön prosedürleri baydı yanlız çekleri kargoya nasıl veriyorsunuz çek taşımazlar normalde bildiğim kadarıyla zarfa koyup evrak diyemi yolluyorsunuz

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet zarfa koyup evrak die yolluyoruz. benim 7 çek yolladım şimdiye kadar bi sorun çıkmadı... sadece geçen ay 5 gün sürdü hesaba geçmesi. normalde 2 günü bulmuyodu...

W

WiseMan

Misafir
bu yolu foruma yazan insan evladından allah razı olsun 7. ay 2 günde para hesabıma geçiyor 5 ytl masrafla (citibank)

W

WiseMan

Misafir
fugitive' Alıntı:
ben bu ay türk lirasına döneceğim dolar çeki bekleme süresi ve ön prosedürleri baydı yanlız çekleri kargoya nasıl veriyorsunuz çek taşımazlar normalde bildiğim kadarıyla zarfa koyup evrak diyemi yolluyorsunuz
MNG nin citibankla anlaşması var mesai saatleri içinde kargoları iletiyor genel merkeze yani çek ulaşmadı ertesi güne kaldı falan muhabbeti yok, 7 aydır aynı mng bürosundan çekleri göstere göstere koydum (duvardaki kıymetli evrak ve para taşınmaz levhasına rağmen) hiç kimse bir şey demedi.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim çek bu sefer Aras ta kayboldu gibime geliyor, dün kargoya verdim ulaşması gereken şubeyi aradım böyle fatura numaralı bir gönderi bize ulaşmadı dedi, internetten kontrol ediyorum aynı gün gönderdiğim 20 tane kargonun nerde olduğu bilgisine ulaşabiliyorum fakat benim çekin bilgisine ulaşamıyorum. hadi bakalım hayırlısı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi 20 YTL masraf aldı ama en azından kargoda kaybolu olayı yok 1 gün sonra para hesapta. fakat bu ay ilk denememiz olduğu için şubeyle görevli kız yanlış yapmış citibanka fax yollanıyomuş normalde bu yanlış bişi yapmış biraz gecikti.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kargoyla gönderecek olanlar mng yi tavsiye ederim. mng yle gönderdiğim çek 2 günde hesaba geçerken. aras ile gönderdiğim çek 5 günde geçti.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben Arasla yukarda dediğim gibi 20 den fazla kargo gönderiyorum, benim çalıştığım şube her ne kadar yakından ilgili ve işlerini düzgün yapıyorsa da genel anlamda berbat, istanbul içi teslimatlar bazen 4-5 günü buluyor. tavsiye etmem. Yurt içi de küstahlaşmış iyice, galba dediğin gibi MNG en iyisi

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çek

Merhaba,
ya bende ilk defa kargo ile gönderdim çeki 2 hafta oldu hala ses seda yok. Kargoda ulaşmış. En fazla 5 gün de gönderdiler diye bir kaç yazı var yukarıda. Başka geç ödeme alan varmı bankadan? Daha önce akbank ile hiç bir komisyon vermeden bozduruyordum 1 ay sürüyordu. Daha çabuk olsun dedik halt mı ettik? :)

Saygılar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok , naptın sen? sorsana niye bozmamışlar hala, ben demin aradım benim çek ulaşmış, büyük ihtimalle pazartesi hesabınızda olur dediler. hiç bir çek 5 günü geçmedi daha

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu gun yapı krediye ye gittim ilk once mırın kırın ettiler daha sonra citibank tan hasan beyle gorüştürdüm bizim sube mudurunu tamam dedi ceki bozabiliriz yalnız aklıma takılan bir soru var bana verilen kağıdın uzerinde muhattap banka hesap no falan hepsi normalde tutar yazan yerde normal cekte yazılan rakam var tutar yazan kısmın aşağısında kağıdın tam aldında toplam denen bir yer var 33082 yazıyo karşısında ytl falanda yazmıyo bu nedir haberi olan varmı yok sa koca 500 ytl den bana kalacak olan para 33082 mi yoksa bu arada masrafı benden peşin istedi yapı kredi subem bursa/inegol

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lahmacun' Alıntı:
Merhaba,
ya bende ilk defa kargo ile gönderdim çeki 2 hafta oldu hala ses seda yok. Kargoda ulaşmış. En fazla 5 gün de gönderdiler diye bir kaç yazı var yukarıda. Başka geç ödeme alan varmı bankadan? Daha önce akbank ile hiç bir komisyon vermeden bozduruyordum 1 ay sürüyordu. Daha çabuk olsun dedik halt mı ettik? :)

Saygılar.

senin çek YTL miydi? ben ptesi gonderdim kargoyla persembe gecti hesabıma... arayıp sordun mu nice oldu bizim çekin halları die?

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çek

Evet çek ytl çeki. Ama hiç arayıp sormadı noldu diye. Millet zırt zırt arıyodur bide ben aramayayım dedim ama. Arayacam pazartesi olsun hele :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğraşmayın kargoyla gidin yapı kredi şubesine 20 Ytl nize kıyın sağlam iş yapın. hemde en geç 2 gün içinde para hesabınızda. Genelde 1 gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5