İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Citibank YTL çekler takas ile

berhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YTL çekleri artik dilediginiz banka dilediginiz şubeden takas yöntemi ile alabileceğiz.Eğer bankanız ikna olmazsa 0 216 524 51 36 nolu telefondan Hasan bey ile görüştürün.
NoT:Kaynak Citibank Ozan bey

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cıtıbank için ufak sensecıler için buyuk bır adım acaba takas derken 1 ay bekletmelı takas mı :D

berhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mithrandil' Alıntı:
cıtıbank için ufak sensecıler için buyuk bır adım acaba takas derken 1 ay bekletmelı takas mı :D
takasın bekletmesi olurmu?Ayrica Ozan beyin bana dediği aynen şööle;
kargo ile çek yollamanin güvenliğini tartişmanin anlami yok.
Yorum sizlerin

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam demek istemişki kargodan banane çek gelsin gerisini hallederiz.

berhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
adam demek istemişki kargodan banane çek gelsin gerisini hallederiz.
Hayir,bana dediği artik kargoya vermeden bankaniz araciligi ile takasla alin paranizi.Bir sorun cikarirsa bankaniz yukaridaki telden Hasan bey ile görüşürün

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süre de öenmli bozdurma işinde... çek gelince bi gidip sorarız kaç gün sürüyo die. bide masraf ta ne alacaklar takasta onu da bilmek lazım. neyse çek gelince akbank şubesi hakkında bilgi veririm burdan....

S

SatlikDomain

Misafir
citibank'ın göz bebeği ozan bey :D

Bir çoğumuz telefonla ozan beyle illa görüşmüşüzdür, kendi bu forumda olsaydı repkolik olurda : )

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ozan bey arkadaşlar herşey sizler için muahahah :D

espiri tabe...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evettt masraf ve süre çok önemli bu konuda ben bi yapı kredi ye gidiyorum bakalım ne diyecekler bildiririm size gelişmeleri..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evettt arkadaşlar Mutlu son. Yapı kredi En fazla 2 gün içinde bozuyor. normal çek bozma işlemiyle aynı. Hiç riske girmeye gerek yok. ilk önce biraz uğraştırdı 20 gün felan dedi. anlattım olayları çek takas yoluyla olabileceğini. genel merkezi aradı hallettiler. Kız TRY yazınca yabancı zannetmiş genel merkezdekiler anlattı YTL çeki olduğunu. KArgo ile uğraşmayın artık.

berhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
evettt Mutlu son. Yapı kredi En fazla 2 gün içinde bozuyor. normal çek bozma işlemiyle aynı. Hiç riske girmeye gerek yok. ilk önce biraz uğraştırdı 20 gün felan dedi. anlattım olayları çek takas yoluyla olabileceğini. genel merkezi aradı hallettiler. Kız TRY yazınca yabancı zannetmiş genel merkezdekiler anlattı YTL çeki olduğunu. KArgo ile uğraşmayın artık.

Gözün aydin arkadaşim.Bu arada takas icin o kadar bile almamalari lazim.O konuda da uyarayim.
Güle güle harcayin

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lovemove' Alıntı:
evettt Mutlu son. Yapı kredi En fazla 2 gün içinde bozuyor. normal çek bozma işlemiyle aynı. Hiç riske girmeye gerek yok. ilk önce biraz uğraştırdı 20 gün felan dedi. anlattım olayları çek takas yoluyla olabileceğini. genel merkezi aradı hallettiler. Kız TRY yazınca yabancı zannetmiş genel merkezdekiler anlattı YTL çeki olduğunu. KArgo ile uğraşmayın artık.
5.25 YTL ucreti aliyorlar mi?
Komisyonu ne kadar?

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;
Bugun Kocaeli/Gebze deki YKB gittim 1 saat beklemeden sonra sıra geldi ve dedim yabancı çek var bunu bozdurabilirmiyiz..Tabi dedi 20 günde odeme alırsınız dedi hayırr dedim takas yontemiyle ist'da bozduran arkadaşlar var hatta onlarada ilk 20 gün demişler ama merkezi aradıklarında 2 de veririz demişler dedim ok dedi siz bekleyin dedi (kısaca beni başından savdı,yanında bekletmedi) işi bilmiyorya biz bilmediğini öğrenecezya ,zaten biilmediğini biliyom :D herneyse bi 15dk 3-5 görüşme yaptı sonra çağırdı evet dedi takas yöntemiyle bozabiliyoruz ama sizin bankamızda hesabınız olması gerek dedi haydaa dedim yok yaa ole bişi benim başka bankada hesabım var oraya aktarın olmuyor dedi öle zaten 2 saattir iş güç kalmış dedim tama ,kadıkoyde işim vardı kadıkoyden kargoyla yolladım çeki..

Ya bu işler bana göre değil nezaman direkt hesaba yatıracak bu google amca yaa...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabın olacak tabiki. açtırsaydın bi hesap bu kadar zormu. hesap olmadna hiçbir banka yapmaz citibank harici.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Yapı Kredi'mi yapıyor yoksa bütün bankalar mı ? Sadece yapı krediden bahsedilmişte arkadaşlar ? bilgilendirirseniz sevinirim ;)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garanti
Yapı Kredi
Fortis

şu an için bunlarda yapılabiliyor. diğerleri hakkında bilgim yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5