İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cizdirmediysen DUR arkadas, asla cizdirme!

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün maileme bir powerpoint sunusu geldi ama geç oldu ben bundan 15 gün önce göz ameliyatı oldum çizdirdim yani.. neyse ameliyat olmayı düşünenler için ekte powerpoint sunumu var bi göz atmanızı tavsiye ederim..
Bu powerpointteki bilgilerini %100 doğru olduguda malum değil ama doğruysa ben 30 sene sonra kör olucam :eek:
File hosting | gozverin.pps - [gozverin.pps]

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün maileme bir powerpoint sunusu geldi ama geç oldu ben bundan 15 gün önce göz ameliyatı oldum çizdirdim yani.. neyse ameliyat olmayı düşünenler için ekte powerpoint sunumu var bi göz atmanızı tavsiye ederim..
Bu powerpointteki bilgilerini %100 doğru olduguda malum değil ama doğruysa ben 30 sene sonra kör olucam :eek:
File hosting | gozverin.pps - [gozverin.pps]

Dostum bir iddia da olsa kötü bir durum bence bir araştır örneğin ameliyatı geçirdiğin hastaneyle bu işin ayrıntılarını görüş.Bence insanların gözlerini bu kadar kolay riske edemezler.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
cakir kaç yil önce ilk ameliyati oldun ?

1 yıl ama benim ki doğuştan olduğu için büyüme durmadı 20 yaşında durucak dedi doktor. şimdi orda yazılanlar tammen saçmalık. Zincir mektupları vs . gibi birşey. iradesi zayıf insaları çok güzel kandırabilir. 2. olarak yayınlanması konusunda pek taraftar değilim gençleri beynini bulandırabilir. Çünkü hiç bir belge sunmadan düz yazıyla yazılmış birşey bende yazarım herşey hakkında pekte zor değil yani :)
edit: benim ameliyat olmadan önce kullandığım numara 8 di. 5 dakika içinde gözlükten kurtuldum. Mükemel birşey :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıl ama benim ki doğuştan olduğu için büyüme durmadı 20 yaşında durucak dedi doktor. şimdi orda yazılanlar tammen saçmalık. Zincir mektupları vs . gibi birşey. iradesi zayıf insaları çok güzel kandırabilir. 2. olarak yayınlanması konusunda pek taraftar değilim gençleri beynini bulandırabilir. Çünkü hiç bir belge sunmadan düz yazıyla yazılmış birşey bende yazarım herşey hakkında pekte zor değil yani :)

Haklısın bende senin gibi düşünüyorum
'' Cizdirmediysen DUR arkadas, asla cizdirme! ''
bu başlığıda mailden aldım bu benim görüşüm değil :) belirtiyim
araştırıyorum http://odtumezunlari.gen.tr/phpBB2/viewtopic.php?p=219104 buradada ameliyat olanlarin yazdiklari yazilar var çoğunluk memnun...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşımın kuzenleri almanyadan istanbula gelip o ameliyatı oldular ve onlar gibi sırf bunun için yurtdışından gelenler var niyeyse bilemiyorum artık ama zannetmiyorum öyle bi riskinin olucağnı.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede ameliyat daha ucuzmuş güya ondan geliyorlarmiş...
Birde güya bizdeki teknoloji daha iyiymiş...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim göz doktorum bu teknoloji daha yeni, riske girme insanlarda yaşlanınca nasıl bir etki gösterdiğini bilemiyoruz demişti. ben de riske girmedim, focus night&day lens kullanıyorum. 1 ay boyunca gözümde duruyor çıkartma derdim yok mis gibi.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyadan buraya gelmelerının sebebı ordakı sıgortanın bunun tamamını odememesı buraya gelıs yanı ucak parası yeme ıcme parası ve amelıyat parasıda dahıl ordan saha ucuz bu yuzden burda oluyorlar teknolojı fılann degıl yoksa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5