İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CJ calisma prensibi

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar sizlere bir iki sorum olacak eger vaktiniz olurda cevap yazarsaniz sevinirim...

1- CJ nin tam olarak calisma prensibi nedir..
2- Sitenin yayin dili ve/ya hitap ettigi kisiler onemlimi.
3- Aylik 100$ kazanalim diyelim gunluk kac tekil hitle bu ucrete ulasirim? ( tabii 2$ bile kazanamayabilirim fakat genel olarak soruyorum kullanan arkadaslar buna dikkat etmistir saniyorum)
4- Su an Turkiye uyeligi kabul etmedigini biliyorum , Fakat eskiden alinmis bir uyelik var bir arkadasimin bunu kullansam cekler gelirmi ? ( adres bilgilerini sehir , cadde falan degistirmem mumkun mu ? , turkey sabit kalicak)
5- Cek harici parayi alabilmem mumkun mu ?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler..

iyi calismalar...

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
defalarca soruna cevap yazdım ama hep hiçbir posting metodu seçilmedi yazdı ve mesaj iletilemedi.
1)cj lead (üyelik-mesela x sitesine üye yap 1 dolar kazan ,sale (satıştan komisyon ) şeklinde çalışıyor.click başı para 1-1.5 sene önce kalktı.
2)cj nin cxc vs gibi sistemlere karşı bence en büyük avantajı istisnai durumlar dışında siten otomatik olarak kabul edilir.üye olduğun siteye bağlı olarak dilin içerik vs önem kazanabilir çünkü bazıları manual olarak kontrol ediyor siteni.artı otomatik üye oldun diyelim.x sitesi tüm dünyadan üye kabul ediyor-ama sadece usa canada için para ödüyor.bu durumda ziyaretçilerin buralardan olmalı.bazen uluslararsı ödeme yapanlar da çıkar .takip etmen lazım ki bunlar iyi kazandırır mesela eharlequin ,platiniumromace vardı artık tr kabul etmiyorlar,şans meselesi .
3)eharlequin 100 kişide 1 lead yani 1 dolar kazandırıyordu.plat da öyleydi.
4)gelir yalnız acele et benim de eski üyelikler var kullanmadınız vs iptal ettik diyorlar.olmadı mail at sen de .
5)usa ise avans olarak hesabına yatıyor istersen tr sadece çek 10-15 usd masraf 0-1-1.5 ay bekleme şansına bağlı bozdurma süresi.

görüşürüz

www.yasakpara.linkleri.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5