İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CJ Güvenilir Para Kazanma Yöntemi.

M

msma730

Misafir
Cj ile bundan 1 sene kadar önce bir ayda 1800 küsür dolar kazandım gonderdiler.onun disinda ufak tefek (200-300 dolar) ceklerde gelmisti.İnanmayan arkadaşlar varsa ceki gonderebilirim. Ancak islerim nedeniyle siteye ara verdim ve suanda durumlar nedir bilmiyorum.CJ kesinlikle odeme yapan bir sitedir.ceklerin bozdurulmasinda 1 aylik bir bekleme ile hicbir komisyon odemiyorum. ilgili arkadaslara duyurulur

C

cenks

Misafir
selam
cj den bende ufak çekler aldım.bir ara durgunluk yaşandı(uygun program yoktu) şimdi durum fena değil.ben hep bunu merak ediyordum.yani 0-250 aralığında yollamak kolay ama mesela 2500-5000 dolar da kazansam yollarlar mı diye merak ediyordum.demek 1800 yolladılar.çünkü ben reklam falan vermeyi düşünüyorum.yani 250-300 dolar harcamayı düşünüyorum.tabi bu arada 1000-1500 kazanmayı planlıyorum (bu mümkün).
cj'ye bu yüzden mail atmıştım ,bu güne kadar ki rekor ne diye.cevap gelmedi.1800'ü yolladıklarını öğrenmemiz de iyi oldu bu arada sağol.

T

ToMmY

Misafir
Cj herhalde hakkında en çok atıp tutulan şirkettir, 1 çekden fazlasını ödemez diyenler, Ctr bi tutmazsa hapı yutarsın diyenler, 100 dolar iste çekleri yoksa göndermez daha fazlasını diyenler... örnekler artar, 1,5 yıl oldu ne atıldık nede gelmeyen çekimiz var, Ctr leri tavana vurdurdum ayda binlerce click 0 gösterim :) Atılmadım hile yoktu çünkü, adamlar kim haksız kazanç peşinde çok kolay anlıyorlar, bu forumda bilen bilir Cj nin fraud (hile) admini bir Türk dü, elin gavuru nerden anlıcak benim hile yaptığımı deyip türlü türlü hileler deneyip sonra atılınca ödemiyor cj, paralarımızın üstüne yattı diyenlerdir bu lafların arkasındakiler. Cj 1000 de öder 5000 de adam gibi kazanılsın yeterki.

"Mp3 ü Download Etmek İçin Şuraya Üye Olun Şifre 4. Satırda" şeklinde hileler uygalayan ve bunu hile olarak kabul etmeyip paramı alamadım diyenlerde yukarda bahsettiğim hilecilere girer. Bu kişiler birçok şirketten etmiştir doğru kazananları .... Mesala çok iyi kazandıran bir Dating şirketinin Türkleri atması "Turkcell Bedava Kontör" yalanını uyduran sivri zekalılardır.

Hile olmadığı sürece ödemeleri herzaman yapar Cj. 1000-5000 fark etmez.

---------------

XXX: netflip turkcell,telsim veya aria icin kontur yuklettirmiyo degilmi?
bole bi sacmalık yok bildiğim kadarıyla

ToMmY TaN: netflip türklerle çalışıyormuki ondan bile haberim yok

XXX: calismiyo anladigim kadariyla ama bu cocuk sitesinden milleti yonlendirmis.
Cj den mail attilar bi bak diye.
silin dedim.
bannera tıklayıp e-mailinizi girin kontur yukleyin diyo sitesinde

ToMmY TaN: he anladım..onu .çok kişi yapıo mesala everyone a üye yapıo bedava kontor vaad ediyolar vs.

(XXX olarak ismi geçen Fraud admin, konuşma konusu ne yazıkki hiledir, hala bu şekilde para kazanmaya çalışanlar varsa duyurulur, bu siteler ödeme alamaz, sonra ödemiyor diye ağlamak yersiz)

M

maximp3

Misafir
cj benim ödeme alamadığım tek yer. bütün firmalarda şanslı kişiler oluyor senin gibi tommy, ama illaki benim gibilerde oluyor. cj den hile yapmadan 500-600 $ a geldim, hile yaptın dediler ctr tutmuyormuş. cj yi bıraktım, sonra "cj,cj,cj" dediler, azmettim 112$ a geldim bu sefer sessiz sedasız hesabım kapandı bi cj çalışanıda cevap vermedi o kadar mailime. olmadı yine araverdim. bi süre sonra hışımla çalıştım ve 1000$ ları geçtim bekle bekle yine yok, yine kapattılar. Allah biliyor ya hiçbirindede en ufak hile yoktu. Hepsinin acısını çıkarırmıyım diye hileyi denedim bu sefer, ne hesabım kapandı ne başka bişey, güzel güzel hile yaptın deyip parayı ödemediler, eyvallah dedim bende, evet hile yaptım, kontör olayına mp3 olayına hile yaptım, göndermediler diyede hiç gocunmadım. 236$ falan olmuştu hileli para, göndermemekte haklılar. ya diğer paralar 2000$ a yakın alınteriyle kazanılan para ????? hiçbifirmanın güvencesi yok!!! Şanslıysanız alırsınız paranızı.

Buyrun işte clickxchange, çatır çatır ödüyorlar bana, fazla olmamak kaydıyla sitemi gezen her kullanıcıya mp3 çekebilmek için günde minimum bir reklama tıklama şartı koşuyordum. şimdi oda yok, 4 sayfadan fazla gezmek isteyen günde 1 defa herhangi bir reklama tıklasa yetiyor, bu cxc olsun veya hiç parasını almadığım bedava reklam yaptığım bi yer olsun farketmiyor.

cxc e üye olalı 2 sene olacak, orayla çalışıp para almaya başlayalı ise bi 7-8 ay oldu. Her mailime en geç 12 saat içinde cevap verdiler. Ama şansızlarda var tabi, hilesiz reklam yapan birkaç arkadaşım bırakın parasını almayı maillerine cevap bile alamadı. Diyorum işte hiçbir firmanın güvencesi yok, şanslıysanız alıyorsunuz paranızı.

Affili.net gene aynı olay, ordanda çatır çatır alıyorum. ve ordanda cevap bile alamayan arkadaşlarım var. affili.net te okadar şanslıyımki hesabım kapandı ama adamlar mail atıp yinede paranı göndercez dediler ve para geldi. şimdi yine üyeyim yine çeklerim geliyor.

Clixgalore yine aynı. vs vs.....

bu işi (hile yada zorunlu tıklama) abartmadığınız sürece şanslıysanız paranızı alıyorsunuz.

benim tecrübelerim bunu gösteriyor. buyrun site bakın gezin görün www.maximp3.net ... cj hariç hiç bi yerle problemim olmadı. cj miş. külahıma anlatın benim cj yi. önce 2000$ ın hesabını versinler.

T

ToMmY

Misafir
Arkadaşım bak hemen üstüne alındın biliyosun yaptığın şeyi... Fraud Adminin bizzat ilgilendiği sitelerden biride senin sitendi... hatta merifetmiş gibi bide foruma yazmıştın böyle kazanıyorum diye... E dedim ya admin türk olunca türk hilecileri bulmakda zor olmuyo, aklı biraz işletmek tamam ama bir mp3 için milleti oraya buraya üye yapmak hile... senin atılma sebebinde hiledir.

http://www.yumiyum.com/mp3turknet/asp/
atıldığın sitede budur.

1000 gösterim 500 click 400 üye olursa adamı bi saniye daha o sistemde tutmazlar.

Ben bilmiyorum diğer hikayelerini ama mp3 download için üyelik sistemini ve bu yüzden atılışını biliyorum...

Mp3 download etmek için click hikayesini bizde yaptık click yükselsin diye (java sistem kurmadan, sadece oltaya düşürdük aslında tıklamasada mp3ü çekiyodu) ama bu aynı şey değil üyelik farklı bi olay, yanıltma var, adam kontör yüklicem diye üye oluo kitap gelsin loto oynim yada çekilişe katılim diye değil... günde 3-5 üyelik çıkcakken 30-50 üyelik çıkarsa ozaman durumlar değişiyor. mp3 download için banner a 1 kere tıkla gibi durumlarda üyelik iptallerine neden oluyor ama bunu denemediğim zaman paramı zamanında aldığımıda biliyorum yani kimsenin kimseye garezi yokki nie ödemesin sana elin amerikalısı almanı... Artık zaten bannerın altına Please Visit our Sponsors bile yazsan atılıyosun yani adamlarda türkçe bilmesekde altına bişey yazmıyacaksın diyor. Önlemide bu yoldan alıyor.

A

alien

Misafir
cj de artik turkiye den uye olamiyodun sanirim country listesinde yoktu tekrar eklediler mi ki ??

M

maximp3

Misafir
herneyse benim dediğim şanslıysanız alıyorsunuz paranızı. aha bugün affiliden yeni bir çekim daha geldi.

cj den hilesiz 2000$ a yakın bir param ve hile ile elde edilmiş 200$ küsür bir param gitti. mp3 download için üyelik hilesini ben uydurmuştum. kontör olayı ise birinin siteme verdiği reklamdı, o zamanlar direk reklam alma işinde yeni olduğum için kazıklandıydım zaten. üzerimden yüzlerce üyelik aldılar ama bana paramı ödemediler.

neyse yine diyorum işte, şanslıysanız alırsınız paranızı, ben cj hariç her yerden aldım. hele öyle bir yer vardıki :) reklamveren çeki yolluyor çek bana bir türlü ulaşmıyordu, adam 4 5 defa yolladı bana çeki, kanki olmuştuk resmen. defalarca yazışmıştık.

neyse uzatmiyim.

T

ToMmY

Misafir
Dediğim gibi çek gelmiyorsa mutlaka bir açıklaması vardır (en azından site dolandırıcıdır ama cj için bunu söyliyemiyorum) çek alamadığım okadar yer varki haksız yere... gelmeyen çekler gelenlerin 10 katı ama oturup konuşmadım gelmedi diye, ben affiliden 6. çekimi alırken millet ödermi bu şirket diyordu, bu işler biraz risk deneme yanılma yöntemi...

Umarım herkez çekini zamanında alır, artık çok dikkatli olmak lazım banner altına yazılan bir yazı bile hesap iptallerine neden olabiliyor başımıza geldi biliyoruz :)

M

maximp3

Misafir
cj sebep göstermedi. sadece son seferde hile yaptın dedi o kadar. hile yapıncada hesabı kapatmadı sadece sıfırladı. diğerlerinde yani hilesiz kazançlarımda hesabım hepten kapanmıştı.

affili ise siteniz reklamverenler tarafından pek beğenilmiyor diyerek hesabımı iptal etti ve paramı gönderdi. şimdi yine üyeyim. 20 nin üstünde partnerim var.

E

energyextend

Misafir
Arkadaşlar cj ye üye olmaya çalışıyorum olamıyorum country kısmında turkey yok. Daha önce cj den hilesiz 102$ kazandım para mı gönderdiler çatır çatır yedim.Sonra götüm kalktı hile yaptım 110 $ ım oldu hesabımı kapattılar.Bence cj den iyi bir şirket yok.Evet biraz şans da gerekiyor ama denemeye değer.

Arkadaşlar ben cj ye üye olamıyorum yardım edermisiniz ? Türkiyeden üye almıyor herhalde...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu dürüstlük naraları atan arkadaş uzun süredir bu işlerin içinde ve çok dürüst işler yapıyormuş gibi görünebilir, ama bilmiyosunuz ki bu adam dialercinin allahı. sitesi iyi hit yapınca bannerleri dialere yönlendirir. dialer den herkes kazanıyo nolmuş diyenler olabilir. yine bu TOMMY adlı arkdaş 2 yıl önceki newonlines.org domainini neden superport.net olarak değiştirmiş.
cevap: sahte kredi kartı ile alınan domain elinde patlamış. millete dürüstlük dersi vermeden önce kendiniz dürüst olun, milleti kek sanmayın, bizde sizi takip ediyoruz bilin!

M

maxxlist

Misafir
bu affili de min ödeme ne kadaR=? ve çek kesim tarihi........
aynı sorum clickxchange içinde geçerlidir......
cvp larsanız sevirinim....... arkadaşlar........

maxxlist.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5